دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹

طرح سرویس‌دهی ویژه به دختران دانش‌آموز در ایستگاه‌های پر تراکم دانش‌آموزی

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ناوگان سازمان اتوبوسرانی برای سرویس‌دهی به دانش‌آموزان و دانشجویان با آمادگی کامل ارائه خدمت می‌کنند.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی‌زاده مقدم اظهار کرد: براساس این طرح در ایستگاه‌های پرتراکم دانش‌آموزی، سرویس‌دهی ویژه‌ای به دانش‌آموزان انجام می‌شود به‌طوری که همزمان با تعطیلی مدارس در ایستگاه‌هایی که اتوبوس‌های عبوری پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان نیست، یک اتوبوس در ایستگاه مستقر و فقط دانش‌آموزان دختر را سرویس‌دهی می‌کند.

وی افزود: به منظور جلوگیری از تداخل سرویس‌های کارگری و دانش‌آموزی صبح اول وقت این خدمات در خطوط کارگری با سرعت عمل بیشتر انجام می‌پذیرد و تمامی اتوبوس‌ها از ساعت ۶:۳۰ تا ۸:۳۰ با توقف کوتاه‌مدت در ایستگاه‌های مبدأ و مقصد در مسیر قرار خواهند گرفت.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: به‌منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی اتوبوسرانان و دانش‌آموزان در هنگام سرویس‌دهی باید از ماسک استفاده کنند، همچنین تمامی ناوگان به صورت مداوم در طول زمان سرویس‌دهی ضدعفونی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.