پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱

تشریح اهداف شانزدهمین سفر رئیس دستگاه قضا به چهار محال و بختیاری

رئیسی در بندرعباس

رئیس قوه قضائیه گفت: این شانزدهمین سفر استانی مدیران قوه قضائیه است که با هدف ملاقات با مردم و آشنایی بیشتر با مشکلات آنان و همکارانم در قوه قضائیه انجام می‌شود.

قدس آنلاین: آیت‌الله ابراهیم رئیسی صبح امروز در بدو ورود به چهارمحال و بختیاری در فرودگاه شهرکرد و در جمع خبرنگاران گفت: این شانزدهمین سفر استانی مدیران قوه قضائیه است که با هدف ملاقات با مردم و آشنایی بیشتر با مشکلات آنان و همکارانم در قوه قضائیه انجام می‌شود.

رئیس دستگاه قضا با ابراز خرسندی از حضور در بین مردم با غیرت و مسؤولان پرتلاش چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: سفر به چهارمحال و بختیاری پیش از این باید انجام می‌شد اما به دلیل شرایط ناشی از شیوع کرونا این سفر به تعویق افتاد.

وی افزود: حضور در چهارمحال و بختیاری فرصت مغتنمی است تا از نزدیک با همکاران پرتلاشم در سازمان‌های زیرمجموعه دستگاه قضا و همچنین مشکلات آنان و مهم‌تر از آن مسائلی که گریبان‌گیر مردم استان است آشنا شوم.

رئیسی اظهار داشت: پیش از عزیمت ما به هر استان گروه‌هایی اعزام می‌شوند تا از وضعیت استان و مشکلات مردم مطلع شوند، گزارشی از وضعیت استان بخصوص در حوزه قضایی، اداری و سازمانی توسط کارشناسان ما ارائه شده است که در نشست با همکاران بررسی می‌شود.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه متاسفانه به دلیل شیوع بیماری امکان حضور در اجتماعات مردمی وجود ندارد، گفت: در همین اجتماع‌های محدود هم سعی می‌کنیم با نگاه و نظرات مردم آشنا شویم.

وی با اشاره به حضور در شورای اداری استان و استماع نقطه‌نظرات مسؤولان استان، خاطرنشان کرد: در این سفر تا جایی که امکان دارد برای رفع مشکلات اقدام می‌کنیم و رفع سایر مشکلات نیز از مرکز پیگیری خواهد شد.

رئیسی در پایان ابراز امیدواری کرد: تلاش می‌کنیم این سفر برای استان منشا آثار باشد.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.