شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی

تسهیلات ۵۰۰ میلیونی تومانی و بالاتر به هنرمندان صنایع‌دستی پرداخت می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی گفت: «تسهیلات ۵۰۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد و بیش از ۵۰۰میلیون تومان با کارمزد ۱۰ درصد به هنرمندان صنایع‌دستی پرداخت می‌شود.»

به گزارش قدس آنلاین، ابوالفضل مکرمی فر  با اعلام این خبر افزود: به هنرمندان صنایع‌دستی دارای مجوز شامل کارت شناسایی، پروانه فعالیت انفرادی یا فعالیت کارگاهی دارند تسهیلات فنی اعتباری صنایع‌دستی پرداخت می‌شود.
او ادامه داد: هنرمندان صنایع‌دستی که متقاضی دریافت این تسهیلات هستند باید طرح توجیهی فنی اقتصادی خود را به معاونت صنایع‌دستی این اداره کل تحویل دهند که پس از بررسی کارشناسی در جلسه کارشناسی صنایع‌دستی استان نتیجه اولیه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی درباره شرایط دریافت این تسهیلات اظهار کرد:این تسهیلات برای تمام بنگاه‌های تولید و توزیع (گروهی، انفرادی، شناسایی) صنایع‌دستی در نظر گرفته‌شده و متقاضیان باید مدارک و مستندات شامل مشخصات، سوابق مالی و تضمین لازم  را برای بررسی به معاونت صنایع‌دستی این اداره کل ارسال کنند.
مکرمی فر تصریح کرد: هم‌چنین هنرمندان متقاضی دریافت این تسهیلات باید فرم طرح توجیهی را نیز تکمیل کنند.
او درباره میزان تسهیلات نیز گفت: یک نوع تسهیلات تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت ۲ ساله است که از طریق صندوق کارآفرینی امید پرداخت می‌شود.
مکرمی‌فر افزود: هم‌چنین تسهیلات بالاتر از ۵۰۰ میلیون تومان با کارمزد ۱۰ درصد و بازپرداخت ۲ ساله از طریق بانک گردشگری پرداخت می‌شود.
او اظهار کرد: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های – ۳۷۱۱۱۶۹۰- ۳۷۱۱۱۶۹۱- ۳۷۱۱۱۶۹- داخلی ۴۰۹ آقای ساعدی(تسهیلات و اشتغال) تماس بگیرند.

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.