یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷

۳۰ درصد اصناف گیلان پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت نمی‌کنند

علوم پزشکی

گیلان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: ۳۰ درصد از صنوف گیلان پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت نمی‌کنند و در تلاش هستیم این معضل را برطرف کنیم.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی گیلان ،ارسلان سالاری ، با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰ درصد از صنوف و مشاغل استان گیلان پروتکل‌های بهداشتی مورد تأکید ستاد ملی کرونا را رعایت نمی‌کنند اظهار داشت: در تلاش هستیم این معضل را برطرف کنیم و سطح رعایت پروتکل‌ها در صنوف را به ۸۰ درصد برسانیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تولید ماسک در استان را در ماه‌های گذشته با مشارکت گسترده همه نهادها، جامعه خیران، گروه‌های جهادی و برخی واحدهای تولیدی مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت: با توجه به شرایط فعلی و پیش‌بینی‌هایی که از ماه‌های آینده داریم لازم است در این بخش جدیت بیشتری انجام شود.

سالاری افزایش تولید ماسک و توزیع آن در سطح استان گیلان به عنوان یک نیاز ضروری و یکی از ملزومات مهم جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی را خواستار شد و تصریح کرد: احتمال می‌دهیم در ماه‌های بعد تولیدات ماسک در گیلان کفاف نیازهای استان را ندهد بنابرایم باید این قلم کالا را از سایر استان‌ها وارد کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.