یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷

فرمانده انتظامی گیلان:

دستگیری ۲۵ متصرف اراضی ملی در گیلان

پلیس

گیلان- فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری ۲۵ متصرف اراضی ملی در این استان خبر داد و گفت: برخورد قاطعانه با «زمین‌خواری» در دستور کار است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پلیس گیلان  ، سردار عزیزالله ملکی با اشاره به اقدامات انجام شده برای مقابله با زمین خواری در سطح استان گیلان اظهار داشت: طرح استانی مقابله و پیشگیری از پدیده زمین‌خواری به‌مدت ۳ روز در استان گیلان اجرا شد.

فرمانده انتظامی گیلان از شناسایی و دستگیری ۲۵ متهم زمین‌خواری در استان خبر داد و گفت: با همکاری ادارات منابع طبیعی در شهرستان‌های استان، ۲۵ متهم که به‌صورت غیرمجاز اراضی ملی و جنگلی را تصرف کرده بودند دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه ۲۵ متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند خاطرنشان کرد: اراضی تصرف شده توسط این افراد نیز به اداره منابع طبیعی و آبخیزداری در شهرهای مختلف گیلان تحویل داده شد.

سردار ملکی با تاکید بر اینکه حفظ اراضی ملی و جنگلی به‌عنوان بیت‌المال همواره در دستور کار پلیس بوده است تصریح کرد: از مردم درخواست داریم که برای مقابله با پدیده شوم زمین‌خواری در گیلان، موارد مربوطه را با پلیس در میان بگذارند.

فرمانده انتظامی گیلان از عزم قاطعانه مسئولان برای مقابله و پیشگیری از زمین‌خواری و تصرف اراضی ملی در سراسر استان خبر داد و ابراز داشت: در راستای اجرای طرح مذکور ۴۴ هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در گیلان رفع تصرف شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.