یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

استراماچونی برای بازگشت ۳ شرط تعیین کرد

استراماچونی

شروط سه گانه استراماچونی برای بازگشت به ایران مشخص شد.

قدس آنلاین: خبر ورزشی نوشت: دیروز یکی از اعضای هیئت‌رئیسه سازمان لیگ فدراسیون فوتبال مدعی شد که مدیرعامل استقلال به طرفداران این تیم حقیقت را نمی‌گوید! صادق درودگر تأکید داشت که او تاکنون حتی یک خبر واضح از شرایط بازگشت سرمربی قبلی ایتالیایی تیم استقلال به ما نداده است!
او در بخش دیگری از صحبت‌هایش راجع به این موضوع صحبت کرد که مدیران باشگاه استقلال هرگز در این‌باره با هواداران حرفی نزده‌اند و گفت: «وکیل استراماچونی ایمیلی برای باشگاه استقلال فرستاده که از مدیرعامل باشگاه خواهشمندم آن را برای هواداران منتشر کند.»
این عضو هیئت‌رئیسه سازمان لیگ که چندی پیش عنوان کرده بود اگر استراماچونی به ایران برگردد خود شخصاً او را به هیئت فوتبال می‌برد و قراردادش را ثبت می‌کند درباره ایمیل استراماچونی گفت: «او سه شرط برای ما گذاشته اول اینکه هر وقت یک میلیون و ششصد هزار یورو به حسابم واریز کردید آن وقت با شما مذاکره می‌کنم دوم اینکه باید از وزارت ورزش و شخص وزیر نامه‌ای را ببینیم که ممنوعیت جذب خارجی‌ها در آن لغو شده باشد! و سومین شرط استراماچونی این است پس از اجرای دو بند اول آن وقت به قطر می‌آیم تا برای عقد قرارداد جدید تازه با هم صحبت کنیم»!
این عضو هیئت‌رئیسه سازمان لیگ همچنین با یک اتهام جدید به مدیرعامل باشگاه استقلال مدعی شد، سفر سعادتمند به ایتالیا طوری برنامه‌ریزی شده بود که فرهاد مجیدی موفق نشود! درودگر که همچنان به نظر می‌رسد از بازگشت استراماچونی کاملاً نامطمئن و به نیامدنش شک ندارد گفت: «باز هم تکرار می‌کنم که اگر استراماچونی برگردد خودم در فرودگاه به استقبالش می‌روم و مشکل ثبت قراردادش را حل می‌کنم».

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.