سه‌شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴

معافیت و بخشودگی قانونی ۱۳۳۷ حق انشعاب آب و فاضلاب در خراسان رضوی

انشعاب آب

رئیس اداره خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: هزار و ۳۳۷ فقره انشعاب مشمول معافیت و بخشودگی قانونی حق انشعاب آب و فاضلاب در ۱۷ ماه گذشته توسط شرکت آبفا خراسان رضوی واگذار شده است.

به گزارش قدس آنلاین، رئیس اداره خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی با بیان اینکه از این تعداد ۹۵۵ فقره انشعاب مربوط به سال گذشته است و ۳۸۲فقره هم در پنج ماه اول سال جاری واگذار شده است، اظهار کرد: مجموع مبلغ درآمد حاصل از فروش این انشعابات  ۱۲میلیارد و ۷۰میلیون ریال است  که این شرکت در راستای اجرای ضوابط مربوط به معافیت ها و بخشودگی های قانونی انشعابات آب و فاضلاب ابلاغی از طرف وزارت نیرو برای مشمولین، تخفیفات حق انشعاب آب و فاضلاب را اعمال و وجوه مربوطه را دریافت نکرده است.
حمزه منظم وطن دوست گفت: موضوع تخفیفات و بخشودگی های قانونی که هرسال به شرکت های آب و فاضلاب ابلاغ می شود عمدتا شامل تخفیفات حق انشعاب آب و فاضلاب و بخشودگی مربوط به آب بهاء می شود.
به گفته وی تخفیفات حق انشعاب، مساجد و مصلی ها، حوزه های علمیه، اماکن دینی اقلیت های مذهبی، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، جانبازان ۲۵ درصد به بالا، خانواده شهدا، آزادگان و مدارس خیر ساز را شامل می شود.
 حمزه منظم وطن دوست تصریح کرد: بخشودگی آب بهاء نیز مشمول مدارس، مساجد، حسینیه ها، موسسات قرآنی، حوزه های علمیه، اماکن مذهبی اقلیتهای دینی و گلزار شهداء می شود.
وی با بیان اینکه هزینه لوازم انشعاب آب و فاضلاب از این گروه از مشترکان دریافت می شود خاطر نشان کرد: شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی بر اساس معرفی نامه صادره از طرف نهادها و ارگان های متولی برای مشمولین، پس از اخذ مستندات و بررسی و کنترل های لازم نسبت به اعمال معافیت و بخشودگی تعرفه های آب و فاضلاب در مورد متقاضیان اقدام می کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.