جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲

نیکوکاران ۳۰ میلیارد ریال به محرومان گنابادی کمک کردند

گلریزان

فرماندار گناباد گفت: نیکوکاران بعد از شیوع ویروس همه گیر کرونا تاکنون با ارسال بسته‌های معیشتی در مجموع به ارزش ۳۰ میلیارد ریال به مناطق محروم به یاری محرومان این شهرستان شتافتند.

به گزارش قدس آنلاین، حامد قربانی در جشن گلریزان فرشته های بی بال در گناباد افزود: نیکوکاران بعد از شیوع ویروس همه گیر کرونا اقدامات خوبی در حمایت از آسیب دیدگان کرونا و محرومان انجام دادند و ثابت کردند که با وجود مشکلات مختلف ناشی از شیوع این بیماری همبستگی و حس انسان دوستی از بین نمی رود.

وی ادامه داد: با وجود آسیبها و تنگناهای ناشی از شیوع ویروس همه گیر کرونا ولی با برنامه ریزی منسجم و استفاده از ظرفیتهای بخشهای مختلف تلاش شد که کمترین آسیب به معلولان گنابادی وارد شود.

فرماندار گناباد گفت: حمایت از معلولان تحت پوشش بهزیستی از نیازهای ضروری حمایتهای خیران به شمار می رود و با توجه به مشکلات و کمبودهای توانجویان بهزیستی، حمایت بیشتر خیران از این افراد حائز اهمیت است.

قربانی افزود: در جشن گلریزان  فرشته های بی بال که با هدف جلب مشارکت مردمی در احداث و توسعه کیفی ساختمان و ارتقای موسسه نگهداری معلولان شهید کامیاب گناباد برگزار شد خیران این  شهرستان و استان خراسان رضوی و کشور مشارکت خوبی داشتندکردند و بار دیگر مصادیق بارز  انسان دوستی خود را نشان دادند.

علی آراسته رییس اداره بهزیستی گناباد نیز گفت: خیران استان خراسان رضوی و کشور در  جشن گلریزان فرشته های بی بال در مجموع ۶۹ سهم و هر سهم به ارزش ۱۴۰ میلیون ریال و در مجموع پرداخت ۹ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال برای ساخت و تکمیل ساختمان موسسه معلولان ذهنی شهید کامیاب این شهرستان را متقبل شدند.

موسسه معلولان ذهنی شهید کامیاب  گناباد در سال  ۱۳۴۷ با هدف نگهداری از  فرزندان بی سرپرست احداث شد و در سال  ۱۳۶۵ ماهیت کاری آن تغییر و به نگهداری معلولان  ذهنی اختصاص یافت.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.