شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰

ذخایر خونی مشهد رو به کاهش است

اهدای خون

روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی طی اطلاعیه‌ای با اعلام اینکه در حال حاضر ذخایر خونی به طور فزاینده‌ای رو به کاهش است، از مجاوران و زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) خواست تا با حضور در پایگاه‌ها و اهدای خون به یاری بیماران نیازمند بشتابند.

به گزارش قدس آنلاین، روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی طی اطلاعیه‌ای با اعلام اینکه در حال حاضر ذخایر خونی به طور فزاینده‌ای رو به کاهش است، از مجاوران و زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) خواست تا با حضور در پایگاه‌ها و اهدای خون به یاری بیماران نیازمند بشتابند.

در این اطلاعیه با اشاره به کاهش مراجعه مردم به پایگاه‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا، تصریح شده که در حال حاضر ذخایر خونی موجود سیر نزولی یافته که با ادامه این روند در روزهای آتی، پاسخگویی به بیماران نیازمند و مراکز درمانی با چالش مواجه خواهد شد.

 

روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی با تاکید بر اینکه نیاز به خون همیشه هست و یک بار اهدای خون کافی نیست، اعلام کرد همه موراد بهداشتی در پایگاه‌های اهدای خون رعایت می‌شود و این بیماری از طریق خون قابل سرایت نیست.

 

این گزارش می‌افزاید که پایگاه‌های اهدای خون مشهد هر روز بجز ایام تعطیل از ساعت ۷:۴۵ الی ۱۳  آماده پذیرش داوطلبان اهدای خون خواهند بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.