چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸

۱۱۳۰ متر مربع از اراضی دولتی استان همدان رفع تصرف شد

رفع تصرف اراضی دولتی

همدان- فرمانده یگان حفاظت از اراضی دولتی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: حدود ۱۱۳۰مترمربع به ارزش حدود ۱۱ میلیارد ریال از اراضی دولتی این استان در شهریور ماه رفع تصرف شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، " سرهنگ حمید چراغی"  با اعلام این خبر، اظهار داشت : با تلاش همکاران یگان حفاظت اراضی یک قطعه زمین به صورت دیوار کشی در روستای حیدره به ارزش ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال رفع تصرف و به بیت المال برگردانده شد.

وی با اشاره به نقش سازنده مردم در پیشگیری از تصرف و  حفاظت از اراضی دولتی، گفت: شهروندان می توانند با سامانه تلفن گویای ۱۶۵۶ تماس گرفته و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی دولتی را به یگان حفاظت اعلام کنند.

سرهنگ چراغی در پایان خاطرنشان ساخت : یگان حفاظت از اراضی دولتی این اداره کل در تعطیلات محرم نیز  همانند گذشته در تمامی شهرستان های استان شبانه روز اراضی دولتی را تحت نظر داشته و با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی تمام ظرفیت هارا برای حفاظت از بیت المال و جلوگیری از تصرف اراضی دولتی به کار گرفته است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.