چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور:

جشنواره امام رضا(ع) گامی روبه جلو در ارتقا تولیدات رسانه‌ای رضوی است

مسعود بصیری

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با تأکید بر نقش مؤثر رسانه در توسعه فرهنگ دینی جامعه، برگزاری جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) را گامی رو به جلو در ارتقا تولیدات رسانه‌ای رضوی دانست.

به گزارش قدس آنلاین، مسعود بصیری در خصوص برگزاری نخستین دوره جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) اظهار کرد: یکی از اثرگذارترین و مؤثرترین روش‌هایی که می‌تواند سبک زندگی سیره ائمه اطهار(ع) را در کشور و چه‌بسا در جهان گسترش دهد رسانه‌ها هستند.

رئیس بسیج رسانه کشور خاطرنشان کرد: در طول تاریخ هم، رسانه‌ها به شیوه‌های مختلف مثل منبرها، کتاب‌ها، سخنرانی‌ها و اشعار در نشر سیره ائمه(ع) نقش جدی و اول را بر عهده داشتند.

وی در ادامه با مهم خواندن برگزاری جشنواره‌هایی با محوریت ائمه اطهار(ع) همچون جشنواره امام رضا(ع) بیان کرد: برگزاری جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) در ترغیب و تشویق رسانه‌ها برای توجه بیشتر به موضوع امام رضا(ع) و سبک زندگی رضوی مؤثر خواهد بود.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور ضمن تأکید به برگزاری چنین جشنواره‌هایی در سطح کشور افزود: این‌گونه جشنواره‌ها به تولیدات خوب و شایسته ضریب می‌دهند.

بصیری گفت: ازآنجاکه این قبیل جشنواره‌ها سطح رقابت را افزایش می‌دهند، سبب تشویق اهالی رسانه و هنرمندان به تولید آثاری پرمحتوا و باکیفیت می‌شود تا میل به تولید محتوا را در دستور کار قرار ‌دهند.

وی عنوان کرد: جامعه ما یک جامعه دینی است، لذا هرچه این‌گونه جشنواره‌ها را  بیشتر برگزار کنیم افراد را بیشتر تشویق کرده که در راستای ترویج فرهنگ رضوی و ائمه اطهار(ع) گام‌های بردارند.

بصیری خاطرنشان کرد: جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) در حقیقت به معنای تشویق برای تولید و ایجاد حس رقابت برای افزایش کیفیت تولیدات رضوی است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: لذا قطعاً این جشنواره می‌تواند در افزایش کیفیت مطالب و کمیت آن‌ها مؤثر باشد و ملت ما و تمام شیعیان جهان هم نگاه ویژه به این موضوع دارند.

منبع:

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.