یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲

عضو شورای شهر تهران مطرح کرد

کاهش استفاده از ماسک در تهران/لزوم اجرای تمهیدات سختگیرانه برای ترددهای شهری

حجت نظری

عضو شورای شهر تهران با اشاره به کاهش استفاده از ماسک در تهران علی‌رغم افزایش شیوع کرونا گفت: سازمان پارک‌ها باید تمهیداتی را برای حضور افراد در فضاهای سبز شهری اتخاذ کند.

قدس آنلاین؛ ، حجت نظری عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره موضوع کرونا در پایتخت اظهار داشت: عادی‌سازی کرونا و بی‌توجهی به آن در سطح کشور و تهران عواقب جبران‌ناپذیری را به همراه دارد و باید با توجه به این موضوع مدنظر قرار گیرد. 

وی افزود: با گذشت بیش از هفت ماه از اعلام ورود کرونا به کشور، تعداد مبتلایان روزانه به این بیماری در حال افزایش است و همچنان کرونا رکورد می‌زند، ولی گویا در این شرایط فقط رئیس‌جمهور ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و شرایط برای دیگران عادی‌سازی شده است. 

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه استفاده از ماسک در اماکن و فضاهای عمومی نسبت به قبل کاهش یافته است، گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا باید تمهیدات سختگیرانه‌تری را در مورد برخی از فعالیت‌ها و ترددها اعمال کند. 

نظری خاطرنشان کرد: اوضاع تهران به لحاظ کرونا مناسب نیست و تجمع زیاد مردم به ویژه در محدوده بازار و بوستان‌ها را شاهدیم. در این زمینه از سازمان زیباسازی درخواست دارم با نصب بیلبوردها خطر کرونا را به جامعه گوشزد کند و از عادی‌انگاری این بیماری جلوگیری شود.

وی بیان داشت: سازمان پارکها نیز لازم است تمهیداتی را برای حضور افراد در پارکها و فضای سبز شهری اتخاذ کند و پیام‌های هشداری در معرض دید قرار گیرد. 

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.