یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶

توصیه بادامچیان به اصلاح طلبان: عذرخواهی کنید

بادامچیان

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، گفت: ملت ما واقعیت‌ها را می‌شناسد و با تبعیت از نظرات ارزشمند رهبر معظم انقلاب، در تبیین و تشریح و بزرگداشت همه دستاوردهای دفاع مقدس خواهد کوشید.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان،دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران این حزب، با اشاره به بیانات بسیار مهم و تحلیل جامع رهبر معظم انقلاب درباره سال‌های دفاع مقدس، اظهار داشت: ملت ما این واقعیت‌ها را می‌شناسد و با تبعیت از نظرات ارزشمند ایشان در تبیین و تشریح و بزرگداشت همه دستاوردهای دفاع مقدس خواهد کوشید.

بادامچیان  به انتخابات ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت: انتخابات صحنه ای است که تشکل‌ها، جریان‌ها و اشخاص خود را به ملت عرضه می کنند تا مردم کسانی را که برای اداره امور کشور مفید بدانند انتخاب نمایند.

وی با بیان اینکه فرار از این میدان نشانه ضعف و بی اعتنایی در بین ملت است، افزود: در ماه‌های گذشته بسیاری از اصلاح‌طلبان، اظهارات متفاوتی مبنی بر اینکه در انتخابات شرکت نمی کنند و بهانه هایی را تکرار می کردند، داشتند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در هفته های قبل به آنها توصیه کردم در انتخابات آینده شرکت کنند و گرنه زندگی سیاسی آنها به پایان می‌رسد و به موزه تاریخ می‌روند، گفت: اکنون برخی از چهره های اصلاح طلب شرکت در انتخابات را یک ضرورت برای اصلاح‌طلبان دانسته اند. این اقدام صحیحی است که همه در انتخابات شرکت کنند، اما بهتر است اصلاح طلبان با صداقت از مردم به خاطر مشکلات سختی که برایشان ایجاد کردند عذرخواهی کنند.

وی توضیح داد: اصلاح طلبان باید به خاطر تورم، کاهش ارزش پول ملی، گرانی بی سابقه ارز و مسکن و گرانی های هر روزه کالاهای مورد نیاز و نیز ناکارآمدی در سیاست خارجی و داخلی پوزش بخواهند و الا اگر طلبکارانه به صحنه بیایند پاسخ مردم به آنها سخت خواهد بود.

 دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مردم در انتخابات آینده به کسانی رای خواهند داد که این امید و اعتماد را داشته باشند که مشکلات آنها و کشور را حل کرده و رونق اقتصادی را با پاکی و سلامت مالی ایجاد کند. مردم به کسانی که عاملان اصلی گرانی ها،  اختلاس ها، حقوق های نجومی و عوامل بیکاری و آشفتگی بازار هستند رای نمی دهند. مگر آنکه جبران کنند یا از ملت حلالیت بخواهند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: مردم در انتخابات شرکت می‌کنند تا نتیجه انتخابات منجر به افزایش قدرت ملی و تضمینی برای صیانت از استقلال کشور و رفاه مردم باشد. ان شاالله ملت در انتخابات آینده به طور گسترده شرکت می‌کنند تا با انتخاب رجایی گونه‌ها، دولت کریمه اسلامی را شکل دهند و تمدن نوین اسلامی پایه‌ریزی شود.

بادامچیان در ادامه درباره انتخابات آمریکا نیز گفت: تحولات جهانی به گونه ای است که آمریکا و اروپا چاره‌ای جز اتخاذ سیاست‌های جدید ندارند و برای نجات از مشکلات سنگینی که گریبانگیر آنهاست باید تصمیمات جدی بگیرند. ترامپ و بایدن هیچ کدام نمی توانند آمریکا را اداره کنند و ملت آمریکا این دولتمردان را نمی‌خواهند. آنها وارد ناسزا گویی به هم و تخریب یکدیگر شده‌اند.

وی با اشاره به این اظهار نظر بایدن که گفته " ترامپ برای سیاره ما یک تهدید است" گفت: این همان است که در دوره قبل انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به این مسئولیت رسیده است و این هیئت حاکمه آمریکا است که در قرن گذشته برای همه ملت‌های آزادی‌خواه تهدید بوده است و بیش از آن برای مردم و کشور آمریکا تهدیدی ویرانگر می باشد. آمریکایی‌ها باید فکری نو برای نجات خودشان و کشورشان طراحی نمایند.

دبیر کل موتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفت وگو در پاسخ به سوالی درباره معرفی وزیر پیشنهادی صمت گفت: اختیار به عهده نمایندگان محترم مجلس است که در این باره مدبرانه عمل نمایند تا شاید این وزارتخانه مهم و موثر در امور اقتصادی و معیشت مردم سر و سامانی بیابد.

منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.