سه‌شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵

در نشست خبری پیش از بازی با پاختاکور ازبکستان

گل محمدی:پرسپولیس انگیزه بسیار زیادی برای صعود دارد/ به سادگی حذف نخواهیم شد

گل محمدی

گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با پاختاکور ازبکستان گفت که شاگردانش به سختی به این مرحله رسیده اند و حاضر نیستند که به سادگی حذف شوند.

قدس آنلاین؛  یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با پاختاکور ازبکستان حضور یافت و در ابتدای صحبت هایش برای آروالادزده سرمربی گرجستانی پاختاکور آرزوی موفقیت کرد و همچنین یک روز مانده به سالگرد درگذشت کاپیتان پرسپولیس هادی نوروزی، به خانواده او تسلیت گفت.

گلمحمدی در ادامه صحبت های خود اظهار داشت: بازیکنان تیم از هادی نوروزی الهام زیادی گرفتند و انشالله روحش شاد باشد. بازی خیلی حساسی را در پیش داریم و با سختی زیادی به این مرحله رسیدیم و حاضر نیستیم راحت از این مرحله بگذریم. بازی خیلی سختی مقابل السد که یکی از بهترین تیم های این دوره مسابقات است، انجام دادیم  و انرژی زیادی را برای صعود صرف کردیم. الان انگیزه مان چندین برابر شده، شاید خسته باشیم اما از لحاظ روحی روانی آماده هستیم.

وی افزود: مقابل تیمی بازی می کنیم که یک روز بیشتر استراحت کرده و از لحا بدنی آماده است. از نظر فنی هم فوتبال خوب و ماشینی را ارائه می‌دهند. مطمئنا بازی راحتی برای ما نخواهد بود و انگیزه بیشتری هم نسبت به بازی های قبل باید داشته باشیم تا پیروز مسابقه شویم. باید خوب مبارزه کنیم و بجنگیم تا از این مرحله هم عبور کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت ذهنی بازیکنانش اظهار داشت: فوتبال بالا پایین زیاد دارد، در یک بازی ممکن است گل بزنیم و گل بخوریم. ما در لیگ خودمان ۱۰ نفره هم شدیم و با اختلاف دو گل هم عقب بودیم اما در نهایت توانستیم بازی را با ۳ گل ببریم. بچه های ما از نظر ذهنی در وضعیت خوبی هستند و می‌توانند هر نتیجه ای را برگردانند. بازیکنان ما قبلا ثابت کرده اند و باید از نظر ذهنی آمادگی هر اتفاقی را داشته باشند و در جهت جبران آن واکنش های خوبی نشان دهند و بتوانند نتیجه را برگردانند.

یحیی گل محمدی در خصوص خستگی تیمش گفت: مسائل فوتبالی بخشی از فوتبال است اما مسئله روحی - روانی و انگیزه ای هم بخش مهم تری هستند که خوشبختانه ما آن را زیاد داریم. نتایج گذشته نمی‌تواند تضمینی باشد که آینده رقم بخورد و این که بازی قبلی را برده اند، نمی‌تواند برد بازی فردا را تضمین کند. ما توانستیم بایکدیگر همدل باشیم و حرف های زیادی برای گفتن داریم و هیچ وقت از برد خسته نمی‌شویم چون هر بازی بازی های متفاوتی دارند. دعای ۴۰ میلیون هوادار و انرژی مثبت آن ها پشت ماست و انشالله که بتوانیم شادشان کنیم و در نهایت نتیجه خوبی بگیریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.