شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴

دستگیری ۲۶ نفر از مخلان نظم و امنیت در گیلان

سردار

گیلان -فرمانده انتظامی گیلان گفت: در راستای طرح برخورد با اراذل و اوباش ۲۶ نفر از مخلان نظم و امنیت در شهرستان‌های رشت، لنگرود، انزلی و سیاهکل دستگیر شدند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پلیس گیلان ،سردار عزیزاله ملکی در تشریح اقدامات قرارگاه تاکتیکی مبارزه با اراذل و اوباش در گیلان، اظهار کرد: ۲۶ نفر از مخلان نظم و امنیت در راستای برخورد با اخلالگران نظم جامعه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به دستگیری ۱۹نفر از اوباش نوظهور به اتهام نزاع دسته جمعی و اخلال در نظم عمومی در رشت و سیاهکل، افزود: هفت نفر از اشرار نیز به اتهام نزاع فردی و درگیری در شهرستان‌های رشت، لنگرود، انزلی و سیاهکل توسط ماموران انتظامی شناسایی و دستگیر شدند و جهت سیر مراحل قانونی تحول مراجعه قضایی شدند.

وی بازدید از ۷۱ واحد صنفی پاتوق اوباش و پلمب چهار واحد از آن‌ها را از دیگر اقدامات قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش دانست و گفت: در شناسایی و دستگیری این اراذل، هشت تیغه قمه و چاقو ضامن‌دار کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد انتظامی استان ایجاد اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضایی اعلام و تصریح کرد: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد خواهد کرد و اجازه عرض اندام را به آنها نخواهد داد.

وی بهره‌گیری اراذل و اوباش از فضای مجازی برای انتشار تصاویر خشونت آمیز را یک معضل اجتماعی برشمرد و خاطرنشان کرد: با رصد و پایش مداوم فضای مجازی و حقیقی توسط پلیس هیچ نقطه امنی در استان گیلان برای فعالیت و عرض اندام این افراد وجود ندارد و نیروی انتظامی قاطعانه با مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی استان گیلان از مردم خواست در صورت مشاهده مزاحمت و شرارت توسط اراذل و اوباش، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.