شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰

اکران انیمیشن‌های کانون پرورش فکری در پایگاه اینترنتی

انیمیشن‌های کانون پرورش فکری

۶ انیمیشن پرمخاطب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با فرارسیدن هفته ملی کودک، به نمایش در می‌آیند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، همزمان با هفته ملی کودک ۶ انیمیشن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که جوایزی را در جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی از آن خود کرده‌اند در پرتال اینترنتی کانون اکران می‌شوند.

بر همین اساس «روباهی که به دنبال صدا رفت» ساخته فاطمه گودرزی تولید سال ۱۳۹۰، «کیمیاگر» به کارگردانی مهدی خرمیان تولید سال ۱۳۸۹، «یکی کم است» اثر عبدالله علیمراد تولید سال ۱۳۷۶، «از طهران تا تهران» ساخته سودابه آگاه و نفیسه ریاحی تولید سال ۱۳۶۲، «گلباران» به کارگردانی علی‌اکبر صادقی تولید سال ۱۳۵۱ و «خیمه خورشید سوخت» ساخته ایرج محمدی‌رزینی تولید سال ۱۳۹۶ عنوان‌های این انیمیشن‌ها هستند.

علاقه‌مندان به انیمیشن از ۱۲ تا ۱۷ مهر ۱۳۹۹ می‌توانند از طریق پرتال اینترنتی کانون به نشانی kpf.ir به تماشای این آثار بنشینند.

یادآوری می‌شود برنامه‌های هفته ملی کودک امسال از روز ۱۲ تا ۱۷ مهرماه با شعار «آینده را باید ساخت» و با محوریت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

این برنامه‌ها امسال با توجه به همزمانی با اربعین حسینی رنگ ‌و بوی عاشورایی و حسینی به خود گرفته است و در عین حال با توجه به شیوع بیماری کرونا، تمامی برنامه‌ها به ‌صورت مجازی اجرا و ارایه می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.