یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

فرمانده انتظامی خراسان شمالی:

قاچاقچیان میلیاردی در دام پلیس خراسان شمالی

سردار مظاهری

خراسان شمالی- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری ۶ نفر قاچاقچی حرفه ای و کشف ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری با اعلام جزئیات این خبر گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان از فعالیت تعدادی از افراد در حوزه نگهداری و فروش انواع کالای قاچاق در سطح استان مطلع شده و بلافاصله مراتب را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق شدند محل نگهداری این کالاها را شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی کارآگاهان به محل های مورد نظر اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان با بیان اینکه در بازرسی انجام شده از این محل ها، تعداد ۲ دستگاه موتورسیکلت قاچاق، ۲۲۰ عدد لوازم یدکی خودرو و یک عدد موتور و اطاق خودرو کشف و ضبط شد، تصریح کرد: با بررسی بعمل آمده ارزش این مقدار کالای قاچاق ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی گفت: متهمان در نهایت بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);