دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار درون شهری این شهرداری مطرح کرد:

رانندگان خودروهای باری مشهد برای دریافت سهمیه سوخت اقدام کنند

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون‌شهری شهرداری مشهد

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد از آمادگی این سازمان برای اختصاص سهمیه سوخت به ناوگان باری خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ، علی باخرد با اعلام این خبر گفت: با راه‌اندازی سامانه جامع مدیریت حمل و نقل بار درون شهری از اردیبهشت‌ماه سال جاری، شرکت‌های باربری می‌توانند با دریافت پروانه اشتغال و پروانه فعالیت، فرایند دریافت سهمیه سوخت قابل دریافت طبق ضوابط را طی کنند.

وی افزود: با بهره‌گیری از سامانه مذکور که با مشارکت سازمان فاوای شهرداری مشهد راه‌اندازی شده‌است، اطلاعات لازم در خصوص عملکرد خودروهای باری درون‌شهری، تجمیع و سازماندهی می‌شود و پس از ارائه به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، در اختیار ستاد سوخت قرار می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد با اشاره به بهینه‌سازی فرایند اختصاص سهمیه سوخت به خودروهای باری از این طریق افزود: این فرایند باعث کاهش مراجعه حضوری به سازمان و افزایش سرعت پاسخ به درخواست‌ها شده است.

باخرد با تأکید بر مدیریت دقیق و جامع بر اختصاص سوخت به خودروهای باری گفت: با توجه به میزان بالای سوخت اختصاص‌یافته به این دسته از خودروها، با بکارگیری فرایندهای پیشبینی شده، از سواستفاده‌های احتمالی جلوگیری شده است.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون، با استفاده از سامانه جامع مدیریت حمل و نقل بار درون شهری مشهد، ۱۱هزارو۲۵۵ پروانه اشتغال، فعالیت و بهره برداری صادر شده است. همچنین بیش از ۱۴ هزارو۲۹۴ مجوز زمانی و مکانی مدت‌دار و موردی به متقاضیان ارائه شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.