سه‌شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶

مدیرکل اطلاعات استان در نشست هم اندیشی با مسئولان دانشگاه های استان:

جنگ اقتصادی را با موفقیت پشت سر می گذاریم

مدیرکل اطلاعات

نشست هم اندیشی مشاور وزیر اطلاعات و مدیرکل اطلاعات استان با مسئولان دانشگاه های خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

به گزاش قدس آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین صفدری مدیرکل اطلاعات استان در این نشست به بیان روایتی از امام علی (ع) در مورد اهمیت تعلیم اشاره کرد و گفت: هرکس خودش را در جایگاه تعلیم گذاشت باید قبل از آموزش به دیگران، به تعلیم نفس خود بپردازد و این در مورد تمامی روسا، اساتید و مدیران صدق می کند. هر استاد در تعاملات و تعالیم خود قبل از اینکه دیگران را مخاطب قرار دهد باید خودسازی کند.

وی افزود: هر استاد در دانشگاه به مثابه یک فرمانده است که با تلاش و خودسازی به این جایگاه دست یافته و اگر امروز شاهد توفیقاتی در زمینه های مختلف هستیم به خاطر موفقیت شما در تربیت نسل جدید است.

مشاور وزیر تصریح کرد: جامعه امروز ما با وجود چالش ها دارای رشد متوازنی است و در حوزه تربیت نیروی انسانی گام های بلندی برداشته شده که این پیشرفت ها نیز به واسطه تلاش های مسئولان دانشگاهی ما رخ داده است، مشکلات و فشارهای موجود نباید باعث کم رنگ شدن این اقدام موثر در ذهن ها شود.

مدیرکل اطلاعات استان گفت: امروز در توسعه به توازن قابل ملاحظه ای رسیده ایم چون نیروی انسانی ما متوازن رشد کرده است و یکی از مواردی که می توان در مورد پیشرفت های قابل ملاحظه امروز کشور به آن اشاره کرد مدیریت بیماری کرونا با وجود تحریم ها و فشارهای دیگر است، بدون شک با تکیه بر نیروهای موثر پرورش یافته در دانشگاه ها و همت والای مردم جنگ اقتصادی که امروز دچار آن هستیم را با موفقیت پشت سر می گذاریم.

وی با اشاره به نقش امریکا در ایجاد چالش برای ملت مقاوم ایران یادآور شد رهبران کاخ سفید برای حفظ برتری خود در معادلات جهانی و منطقه ای راهبرد تضعیف ایران را در پیش گرفته اند که در مقابل، جمهوری اسلامی قاطعانه در برابر این رویکرد ایستاده و آن را ناکارآمد ساخته است.

در ابتدای این جلسه تعدادی از روسای دانشگاه ها آخرین وضعیت دانشگاه های استان را تشریح نمودند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.