جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

ممنوعیت ورود بدون "ماسک" به ناوگان حمل و نقل پایتخت از فردا

حمل ونقل عمومی

معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای تأکید کرد: ورود بدون ماسک از فردا به تمامی ناوگان حمل و نقل عمومی ممنوع است.

قدس آنلاین؛ معاونت حمل و نقل شهرداری تهران طی اطلاعیه‌ای درباره ممنوعیت ورود بدون ماسک به تمامی ناوگان عمومی پایتخت اعلام کرد: به دنبال افزایش آمار شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت‌ها از سوی ستاد ملی مقابله با این ویروس، از روز شنبه ۱۹ مهر ماه ورود افراد بدون ماسک در تمامی ناوگان عمومی شهرتهران ممنوع خواهد شد.

مجموعه مدیریت شهری و معاونت حمل و نقل و ترافیک ، همواره الزام استفاده از ماسک را در ناوگان عمومی پایتخت در دستور کار داشته است و اکنون باردیگر اعلام می‌دارد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی همچنان مورد تأکید است و از روز ( شنبه ١٩ مهر ماه) سخت گیری‌های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی‌های شهر تهران اعمال خواهد شد و از ورود افراد بدون ماسک ممانعت بعمل خواهد آمد.

لازم به یادآوری است هم اکنون در ۱۲۷ ایستگاه مترو و ٦٢ پایانه و ایستگاه اتوبوس و تاکسی شهر تهران ماسک به قیمت مناسب عرضه می‌شود، یقیناً همدلی و همراهی شهروندان عزیز تهرانی در این امر مهم یاریگر ما خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.