یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

تمدید تعطیلی موزه‌ها برای یک هفته دیگر

تعطیلی موزه‌ها

مدیر اداره کل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی خبر داد: تعطیلی موزه‌های زیر نظر وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تا یک هفته آینده تمدید شد.

به گزارش قدس آنلاین،  بنا به دستور ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونا در ۱۳ مهر، تعطیلی مکان‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و موزه‌ها و باغ‌موزه‌ها در دستور کار قرار گرفت؛ دستوری که احتمال  تمدید آن برای هفته‌های بعدی نیز وجود داشت و با درخواست تمدید این تعطیلی‌ها از سوی ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونا، وزارتخانه  میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این درخواست را پذیرفت.

اکنون محمدرضا کارگر  با  بیان این‌که این تعطیلی تا پایان هفته یعنی ۲۸ مهر، ادامه‌دار خواهد بود، افزود: در صورت نیاز برای تمدید زمان تعطیلی فضاهای پرتردد، با دستور ستاد ملی کرونا و با تایید وزارتخانه، این اتفاق ادامه‌دار خواهد بود.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);