یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

سه درصد کلاس‌های درس تایباد بخاری نفتی دارند

بخاری نفتی

مدیر آموزش و پرورش تایباد گفت: سه درصد کلاس‌های درس این شهرستان با بخاری‌های نفتی گرم می‌شوند که تا بهمن ماه امسال جمع آوری خواهند شد.

به گزارش قدس آنلاین، احمد برزخی فریمانی  افزود: این تعداد کلاس شامل ۱۰ کلاس درس در ۲ واحد آموزشی روستاهای استای و آبقه از توابع بخش مرکزی و میان ولایت و یک مدرسه در محدوده یکی از چاه‌های کشاورزی این شهرستان است.

وی ادامه داد: در حال حاضر زیرساخت‌ها برای استانداردسازی و جمع آوری بخاری نفتی در این تعداد واحد آموزشی آماده شده است.

مدیر آموزش و پرورش تایباد گفت: در حال حاضر ساخت ۲۲ واحد آموزشی در بخش‌های مرکزی و میان ولایت و یک نمازخانه در این شهرستان نیمه ‌تمام مانده‌ که ۱۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای بهره برداری نهایی آنها افزون بر ۶۰ میلیارد ریال مورد نیاز است و تعهدات اعتباری ساخت پروژه های مشارکتی با خیرین در این منطقه نیز بیش از ۸۰ درصد محقق شده است.

وی افزود: همچنین ساخت استخر دانش‌آموزی تایباد به عنوان یکی از مهمترین طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی با گذشت ۹ سال از آغاز ساخت آن همچنان پایان نیافته است.

برزخی فریمانی ادامه داد: با توجه به پراکندگی جمعیت در تایباد ساخت ۱۰ واحد آموزشی دیگر برای نقاط پرجمعیت این شهرستان مرزی مورد نیاز است.

وی گفت: دو واحد آموزشی در روستاهای این شهرستان طی سال تحصیلی جاری به بهره‌بردای رسید و ۳۳ کلاس درس به فضاهای آموزشی این شهرستان افزوده شد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.