سه‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

هشدار بحرین به شهروندان منتقد سازش با رژیم صهیونیستی

بحرین و اسراییل

وزارت کشور بحرین خبر از تحت پیگرد قرار دادن آن دسته از فعالان شبکه‌های اجتماعی داده که در مخالفت با توافق سازش این کشور با رژیم صهیونیستی فعالیت می‌کنند.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از الخلیج (فارس) آنلاین، اداره موسوم به مقابله با فساد و امنیت اقتصادی و الکترونیکی بحرین وابسته به وزارت کشور اعلام کرد حساب‌های کاربری موجود در شبکه‌های اجتماعی که "در راستای تخریب چهره بحرین و اهانت به آن فعال هستند" رصد می‌کند.

وزارت کشور بحرین در ادامه ادعا کرد، این حساب‌های کاربری در زمینه فتنه‌انگیزی، تهدید صلح ملی و بافت اجتماعی و بر هم زدن امنیت و ثبات فعالیت می‌کنند و از سوی شخصیت‌های فراری در خارج از بحرین اداره می‌شوند.

براساس گزارش اسپوتنیک، بحرین و امارات در نیمه ماه سپتامبر توافق سازش با اسرائیل را امضا کردند و این اقدام با واکنش‌ها و مخالفت‌های گسترده روبرو شد.

پس از مصر در سال ۱۹۷۹ و اردن در سال ۱۹۹۴، امارات متحده عربی به عنوان سومین کشور عربی و بحرین نیز به عنوان چهارمین کشور عربی با رژیم صهیونیستی توافق‌نامه عادی‌سازی روابط امضاء کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);