چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷

روایتی تازه از مدافعان حرم افغانستانی در سوریه + تیزر

محمدمهدی بهرامی نژاد

مستند «خادمان مدافع» تصویری از مدافعان حرم افغانستانی در سوریه است که به کارگردانی محمدمهدی بهرامی نژاد در گروه مستند روایت فتح تولید شده است.

به گزارش گروه فرهنگی قدس آنلاین، محمدمهدی بهرامی نژاد درباره ساخت این مستند گفت: جنگ در سوریه باعث شکل گیری معادلات و اتفاقات جدیدی شد که تا قبل از آن کمتر شاهدش بودیم، در این جنگ سیر وقوع حوادث بسیار بالا بود و حالا که کمی از آن فاصله گرفته ایم می شود بهتر به موضوع پرداخت.

وی تصریح کرد: «خادمان مدافع» روایت بی واسطه ای از مجاهدت و رشادت افغانستانی هایی است که مقیم سوریه اند و در این روزگاری که همه می خواهند روی شانه هم بایستند، هنوز افرادی وجود دارند که می‌شود آن‌ها را به‌ عنوان الگو به جامعه معرفی کرد.

بهرامی نژاد با بیان اینکه فاطمیون گروه اثرگذاری در سوریه است و نقش مهمی در جبهه مقاومت ایفا  می کنند افزود: سوژه های اصلی این مستند خانواده ای هستند که قبل از شکل گیری گروه فاطمیون دست به اسلحه بردند و شروع به رشادت و دفاع از مقدسات کردند.

بهرامی نژاد اضافه کرد: این مستند همکاری مشترک من و محمدجاوید هاشمی است که امیدوارم همچون یک سند تاریخی به آن نگاه شود، زیرا بازگو کننده یک واقعه تاریخی مهم در عصر ماست.

مستند « خادمان مدافع » تهیه شده در گروه مستند روایت فتح و به کارگردانی محمدمهدی بهرامی نژاد، پنجشنبه ۲۴ مهر ماه، ساعت ۱۷:۳۰ روی آنتن شبکه اول سیما می رود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.