پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵

مرکز رسیدگی به مشکلات تولید خراسان رضوی راه‌اندازی شد

مرکز فوریتهای بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرحهای سرمایه‌گذاری خراسان رضوی

مرکز فوریتهای بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرحهای سرمایه‌گذاری خراسان رضوی با حضور اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در محل ساختمان ساپکو در مشهد راه‌اندازی شد.

به گزارش قدس آنلاین، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در حاشیه افتتاح این مرکز گفت: این مرکز در راستای تفاهم بین وزارت کشور و وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور تسریع در فرآیند رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی در سالی که به نام "جهش تولید" نام‌گذاری شد راه‌اندازی شده است.

علی رسولیان افزود: محل استقرار مرکز فوریتهای بررسی مشکلات واحدهای تولیدی فضای بزرگی است که نمایندگان همه دستگاه‌های متولی در حوزه صنعت، کشاورزی، بانک، بیمه، راه و شهرسازی و حوزه خدماتی در آن مستقر هستند و در کمترین زمان به مشکل واحد تولیدی رسیدگی می‌کنند.

وی ادامه داد: این مرکز از هشت صبح تا هشت شب با حضور نمایندگان دستگاه‌های متولی در حوزه تولید فعال خواهد بود و به زودی شماره تماسی نیز از سوی رسانه‌ها اعلام می‌شود تا تولیدکنندگان بتوانند در ساعات غیراداری مشکلات خود را با اعضای این مرکز درمیان گذارند و آن مشکل در نخستین فرصت با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در قالب نشست کارگروه ستاد تسهیل بررسی و چاره اندیشی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی گفت: حداقل ۱۰ هزار واحد تولیدی، صنفی و خدماتی در استان فعالیت دارند که باید در سال جهش تولید مشکلات آنها در اسرع وقت حل شود و دیگر نیازی به مراجعه صاحب واحد تولیدی به دستگاه‌های اجرایی مختلف و گرفتار شدن وی در فرآیند پیچیده اداری نباشد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.