جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

هیات‌های مذهبی خراسان رضوی اهانت به پیامبر (ص) را محکوم کردند

پیامبر صلّی اللّه

شورای هیاتهای مذهبی خراسان رضوی با صدور بیانیه‌ای اهانت به پیامبر اکرم (ص) را محکوم و برای اتحاد و همبستگی بیشتر با تشکلهای مذهبی جهان اسلام اعلام آمادگی کرد.

به گزارش قدس آنلاین، در ادامه این بیانیه آمده است: توهین به مقدسات ادیان و مذاهب و تلاش برای اشاعه اباحه‌گری و ترویج فرهنگ غرب، خصوصیت بارز سردمداران کفر و جور بوده است. فرهنگی که در آن، معیارهای راستی و درستی با واقعیت فاصله گرفته، به طوری که آلوده ترین موجودات الگو و اسوه شده، عزیزان هستی که خلقت آنچه که هست و نیست به عشق و محبت آنهاست، نمادی از خشونت می‌شوند.

این بیانیه می‌افزاید: همت و تلاش برای روشن شدن حقیقت و پاک کردن حریم امن اهل بیت (ع) و پیامبر گرامی اسلام (ص) از اوهام و گفتار باطل شیاطین در این فضای غبارآلود و تبیین این موضوع مهم که اوضاع امروز دنیا نتیجه این نوع مدیریت و استضعاف فکری و اجتماعی بشر توسط این افراد آلوده و ددمنش است، از ضرورتهای جبهه فرهنگی است.

بیانیه شورای هیاتهای مذهبی خراسان رضوی ادامه داد: پیامبر گرامی اسلام (ص) عصاره تمام خوبیها و زنده کننده راه و رسم انسانیت در عصری است که چنگالهای اختاپوس جاهلیت نوین با استفاده از تمامی ظرفیتهای شیطانی خود در حال تلاش برای انحراف مسیر الهی و فطرت پاک انسانی و وارونه جلوه دادن حقیقت می‌باشد.

پنج هزار هیات مذهبی در خراسان رضوی فعالیت دارند که از این تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ هیات در مشهد است. شورای هیات‌های مذهبی بانوان استان نیز با هزار و ۱۰۰ هیات فعال است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.