یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد :

۵۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای طرح های عمرانی استان یزد ابلاغ شد

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد :

یزد - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد گفت :با پیگیری سازمان مدیریت و برنامه ریزی و بر اساس مصوبات سفر ریاست جمهوری مبلغ ۵۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و بهره برداری از طرح های عمرانی استان یزد ابلاغ شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد ، سید مجتبی حسینی پوربا اعلام این خبر اظهارداشت: این مبلغ اعتبار برای کمک به تکمیل نهایی ۱۷ طرح مصوب سفر ریاست جمهوری و به صورت صد درصد نقدی اختصاص یافته است.

وی افزود : تکمیل و تجهیز ۷ طرح در بخش بهداشت و درمان استان مبلغ ۲۲۰ میلیارد ریال دریافت کردند که در توسعه و ارتقای خدمات این بخش موثر خواهد بود .

دبیر شورای برنامه ریزی و توسعه استان این طرح ها را شامل تکمیل بیمارستان ۳۸ تختخوابی حکیم بهابادی و کلینیک تخصصی بیمارستان ،تکمیل ساختمان جدید بیمارستان سوانح و سوختگی شهدای محراب ، تکمیل بخش ناباروری بیمارستان شهید صدوقی ، تکمیل بیمارستان جایگزین ۹۶ تختخوابی بافق ، تکمیل بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی اردکان ، تکمیل بیمارستان ۱۲۲تختخوابی میبد و تکمیل بیمارستان ۹۶ تختخوابی ابرکوه برشمرد.

وی تصریح کرد: با پیگیری های صورت گرفته و به منظور شتایدهی اقتصاد دانش بنیان در استان و تسریع در احداث کارخانه نوآوری درخشان مبلغ ۵۰ میلیارد دیگر در سالجاری به مرمت و تامین زیرساخت این مرکز اختصاص یافته است .

حسینی پور با اشاره به اینکه تکمیل سایر طرح های نیمه تمام نیز در دستور کار استان قرار دارد از تکمیل و تجهیز مرکز تحقیقات آبزیان آبهای شور(تیلاپیا)، طرح مقابله با مگس مدیترانه ای ، تامین آب شرب یزد از چاههای چرخاب و تکمیل پایگاه انتقال خون اردکان از جمله طرح هایی نام برد که اعتبار مورد نیاز خود را دریافت کرده اند .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.