یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹

بازگشت «یانگوم» به تلویزیون با یک سریال جدید

سریال کره ای«سایمدانگ»

سریال کره ای جدید «سایمدانگ» برای نخستین بار در سیما از شبکه تماشا پخش می شود. این سریال از دوشنبه ـ ۱۲ آبان ماه ـ جایگزین سریال «سرنوشت» می شود.

به گزارش قدس آنلاین بنا بر اعلام روابط عمومی شبکه تماشا، سریال تلویزیونی «سایمدانگ» به کارگردانی یون سانگ هو و تهیه کنندگی لی یونگ سوک محصول ۲۰۱۷ کره جنوبی است که دو زمان حال و گذشته را با هم به نمایش درمی آورد و به همین سبب یکی از متفاوت ترین سریال های ساخته شده در این کشور محسوب شده است.

این سریال با حضور لی یونگ آئه، که بینندگان با ایفای نقش یانگوم در سریال «جواهری در قصر» وی را به خاطر دارند، در دو زمان حال و گذشته جریان دارد و لی یونگ آئه در دو شخصیت ایفای نقش می‌کند.

داستان به این شکل آغاز می‌شود که پروفسور هنر، سو جی یون که دفترچه خاطرات سایمدانگ را در ایتالیا پیدا کرده با خاطرات دفترچه همراه شده و به دل تاریخ می رود.

سریال «سایمدانگ» به مدیریت دوبلاژ زهره شکوفنده و حضور گویندگانی همچون مینو غزنوی (دوبلور یانگوم در جواهری در قصر) و منوچهر والی زاده (دوبلور افسر مین جانگو در جواهری در قصر) در دو نقش اصلی این سریال یعنی بانو سایمدانگ و لی گیوم دوبله شده ‌است.

علاقمندان می توانند باز پخش این مجموعه تلویزیونی را در ساعات ۰۱:۰۰، ۰۷:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد تماشا کنند.

بازپخش «بچه مهندس» در تماشا

همچنین مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس ۱» به کارگردانی علی غفاری، تهیه کنندگی سعید سعدی، به قلم سجاد ابوالحسنی و نقش آفرینی بهناز جعفری، عباس جمشیدی فر، پرویز پور حسینی و یونا تدین از روز سه شنبه ۱۳ آبان ماه ساعت ۲۱ از شبکه تماشا پخش می شود.

داستان این مجموعه در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی پسری به اسم «جواد جوادی» مطرح می‌شود و زندگی پسری را تصویر می‌کند که در کودکی رها شده و در پرورشگاه بزرگ می‌شود.

بازپخش «بچه مهندس» در ساعات ۰۳:۰۰، ۰۹:۰۰ و ۱۵:۰۰ روز بعد روی آنتن می رود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.