یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲

مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان مشهد در فضای باز برگزار می‌شود

سلطانی

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی گفت: امسال با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه، مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان مشهد همزمان با جشنهای ولادت پیامبر اکرم (ص) در فضای باز صحن جامع رضوی با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی برگزار می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، حجت الاسلام سید محمد سلطانی اظهار کرد: امسال با توجه به محدودیت‌های کرونایی توصیه شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان ماه راهپیمایی برگزار نمی‌شود و این مراسم همزمان با ۱۷ ربیع الاول سالروز ولادت باسعادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) ساعت ۹ صبح با اجتماع اقشار مختلف مردم، استادان، دانشجویان، دانش آموزان و بسیجیان در صحن جامع رضوی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: سخنران این مراسم آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد خواهند بود و ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه نیز سخنرانی زنده رهبر معظم انقلاب به همین مناسبت از نمایشگرهای صحن‌های حرم رضوی پخش می‌شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی گفت: در شهرستانهای استان نیز مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان ماه با اجرای برنامه‌های متنوع در فضای مجازی با رعایت کامل شیوه نامه های ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار می‌شود و سپاه امام رضا(ع) با همکاری بسیج دانش آموزی و شهرداری مشهد در محورهای اصلی شهر مشهد برنامه‌های متنوع سرود و نور افشانی را برگزار می‌کنند.

سلطانی افزود: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد ۱۷ نقطه شهر را در شب ۱۳ آبان ماه مقارن با ۱۷ ربیع الاول فضا سازی شهری و نور افشانی  می‌کند و با توجه به تعطیلی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برنامه‌ریزیهای لازم برای برگزاری میزگردهای تشکل‌های دانشجویی در فضای مجازی و برنامه های استکبارستیزی و برگزاری نمایشگاههایی به همین مناسبت پیش بینی شده است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.