سه‌شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

اکران رایگان یک ‌فیلم تئاتر برای بچه‌ها به بهانه روز دانش‌آموز

فیلم‌تئاتر «ن مثل نظم»

هم‌زمان با روز دانش‌آموز، فیلم‌تئاتر «ن مثل نظم» در پایگاه اینترنتی کانون پرورش فکری به صورت رایگان برای کودکان و نوجوانان نمایش داده شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری به مناسبت ۱۳ آبان گرامی‌داشت روز دانش‌آموز، نمایش «ن مثل نظم» را در قالب طرح «نمایش‌نما» به صورت اینترنتی نمایش می‌دهد.

نویسندگی، کارگردان و بازیگری این اثر را علی فروتن، ناصر آویژه، حمید گلی و محمد مسلمی به صورت گروهی بر عهده داشته‌اند.

به گفته امیر مشهدی‌عباس مدیرکل امور سینمایی و تئاتر کانون، هر سال در این مناسبت، سالن‌های مرکز تئاتر کانون از حضور دانش‌آموزان پر از شور و نشاط می‌شد و مدارس در این روز تماشای تئاتر را در برنامه‌های ویژه خود قرار می‌دادند، اما امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا، این امر میسر نشد.

وی افزود: با توجه به شرایط پیش آمده و تعطیلی سالن‌های تئاتر، تماشای یکی از تئاترهای پرمخاطب مرکز تولید تئاتر کانون با عنوان «ن مثل نظم» را در روز ۱۳ آبان در فضای مجازی و پایگاه اینترنتی th.kpf.ir به دانش‌آموزان هدیه دادیم.

آهنگ‌سازی نمایش «ن مثل نظم» که از تولیدات مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری در سال ۱۳۷۷ است را امیرعلی رزاقی و مهرداد یکتا بر عهده داشته‌اند.

این ‌نمایش در رابطه با آموزش نظم به کودکان در سه بخش نظم در خانه، نظم در طبیعت و شناخت نظام منظم آفریده‌های خداوند و نظم در جامعه، اجرا شده است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.