یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶

با دستور استاندار خراسان رضوی؛

ساعت کاری مرز دوغارون افزایش یافت

رسولیان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی خبر داد: ساعت کاری مرز دوغارون با دستور استاندار خراسان رضوی به منظور افزایش خروجی، افزایش یافت.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از استانداری خراسان رضوی،  علی رسولیان با اشاره به بازدید چند روز پیش استاندار  از مرز دوغارون گفت: در این بازدید آقای معتمدیان با توجه به ترافیک شدید حاکم در مرز تاکید کردند که در کوتاه‌مدت ساعت کاری مرز دوغارون افزایش یابد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: ساماندهی کامل مرز دوغارون، توسعه اماکن، بهسازی و اصلاح مسیرها، مشارکت بیشتر مردم، کاهش هزینه‌های مبادله کالا، ارایه خدمات به رانندگان و کاهش زمان ماندگاری کامیونها در مرز از دیگر نکات مورد تاکید استاندار در این بازدید بود که اقدامات کارشناسی و برنامه‌های اجرایی در این خصوص در حال تدوین است.
وی افزود: در همین راستا و در اولین اقدام، ساعت کاری این مرز که از ساعت ۷ صبح تا ۱۷ بود بعد از هماهنگی‌های انجام شده با دستگاه‌های مسئول مرزی و مذاکره با کشور افغانستان و بخش خصوصی تا ساعت ۲۲ افزایش پیدا می‌کند.
رسولیان بیان کرد: با افزایش ۵ ساعته ساعت کاری مرز دوغارون، خروجی این مرز افزایش پیدا کرده و هزینه‌های صادرات کالا کاهش خواهد یافت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از دستورات استاندار خراسان رضوی بهبود روشنایی در مرز دوغارون بود تا نظارت و کنترل کامل اتفاق بیفتد لذا در این خصوص اقدامات ضروری و اولیه با سرعت انجام  و قرار است سایر اماکن و مسیرهایی که روشنایی کافی ندارند تقویت شوند.
لازم به ذکر است، استاندار خراسان رضوی در بازدید از مرز دوغارون همه دستگاه‌ها را موظف به همکاری همه جانبه برای تسهیل در تردد و ساماندهی مرز کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.