یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲

سریال کاغذی و قهرمان‌بازی عده‌ای در ایران و آمریکا با شکست برجام کاملاً آشکار شد

محسن رضائي

دبیر مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه دولتی در آمریکا آمده ایران را تحریم کرده و دولت دیگری می آید و آن را در کاغذ بر می دارد، گفت: سریال کاغذی و قهرمان بازی عده‌ای در ایران و آمریکا با شکست برجام کاملاً آشکار شده است.

قدس آنلاین: محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود سریال خوشبینی نسبت به غرب را مورد انتقاد قرار داد.

رضایی نوشت: «خوشبینی دولت‌های گذشته نسبت به امریکا و اروپا، بارها به ملت ایران آسیب زده است. سریال چهل ساله سیاست تحریم و برداشتن تحریم از سوی دولت های آمریکا و خوش خیالی برخی از دولتمردان ایران طی چهل سال گذشته فرصت های اقتصاد ملی ما را از بین برده است.

دولتی در آمریکا آمده ایران را تحریم کرده و دولت دیگری می آید و آن را در کاغذ بر می دارد. سریال کاغذی و قهرمان بازی عده‌ای در ایران و آمریکا با شکست برجام کاملاً آشکار شده است.

بنابراین از سویی رئیس جمهور جدید آمریکا باید در اولین فرصت، کلیه تحریم ها را بردارد، از ملت ایران به خاطر اقدامات گذشته عذرخواهی کند، خسارات اقتصادی ناشی از تحریم ها که به ملت ایران وارد شده را جبران کند و از سوی دیگر
نباید منتظر برداشتن تحریم ها بمانیم بلکه با استفاده از توانایی های خود و قوی شدن در اقتصاد، فرهنگ و تقویت امنیت در داخل و جبهه مقاومت در منطقه از دیوار نیمه ویران امریکا که در مقابل ملت ایران قرار دارد، بپریم. ما دنبال جنگ نیستم ولی حقوق ملت خود را با اقتدار می ستانیم».

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.