پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵

کشف احشام غیر مجاز در فاروج

دام قاچاق

خراسان شمالی- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از توقیف ۳ دستگاه خودرو و کشف ۹۵ راس گوسفند و تعداد ۱۱ راس گوساله غیر مجاز به ارزش بیش از دو میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال در شهرستان فاروج خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری در بیان جزئیات این خبر گفت: ماموران انتظامی فاروج، حین گشت زنی در سطح شهرستان، به دو دستگاه خاور و یک دستگاه کامیون حامل احشام که قصد خروج از استان را داشتند مشکوک و جهت بررسی بیشتر آنها را متوقف کردند. 

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروهای توقیف شده ۹۵ راس گوسفند و تعداد ۱۱ راس گوساله غیر مجاز و فاقد مجوز دام پزشکی کشف شد، افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش احشام مکشوفه بیش از دو میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال برآورد شده است. 

این مقام ارشد انتظامی با اعلام اینکه احشام کشف شده پس از هماهنگی با اداره تعزیرات و استعلام از دامپزشکی به اداره اموال تملیکی استان تحویل شدند ،اظهار داشت : در این رابطه سه دستگاه خودرو توقیف و شش نفر متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی، متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.

کشف ۶ دستگاه ماینر قاچاق 
فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از کشف ۶ دستگاه "ماینر" قاچاق به ارزش ۱۲ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ"مسعود وحیدی" در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت با اقدامات اطلاعاتی، فردی را که در مغازه یدکی خودرو اقدام به استخراج ارز دیجیتال می کرد، شناسایی کردند.

وی در ادامه افزود: مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از محل تعداد ۶ دستگاه ماینر قاچاق به ارزش ۱۲میلیارد ریال کشف کردند.

فرماندهی انتظامی شهرستان شیروان خاطرنشان کرد: در این زمینه یک نفر متهم دستگیر که مراتب پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.