پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

مدیر درمان تامین اجتماعی خرسان رضوی:

۲۲۰ میلیارد ریال به ایجاد بخش آنژیوگرافی در بیمارستان فارابی مشهد اختصاص یافت

مدیر درمان تامین اجتماعی خرسان رضوی

مدیر درمان تامین اجتماعی خرسان رضوی گفت: ۲۲۰ میلیارد ریال برای ایجاد بخش "آنژیوگرافی و کت لب" بیمارستان فارابی ویژه بیمه شدگان تامین اجتماعی در مشهد اختصاص یافت.

به گزارش قدس آنلاین، حمید داستانی مدیر درمان تامین اجتماعی خرسان رضوی گفت: بیمارستان فارابی مشهد با ۲۰۰ تخت بستری بزرگترین و یکی از سه بیمارستان متعلق به تامین اجتماعی در خراسان رضوی است که بخش آنژیوگرافی یکی از نیازهای مورد نیاز بیمه شدگان مبتلا به بیماری‌های قلبی است.
او افزود: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده و در قالب عملیات اجرایی فشرده در سال آینده شاهد راه اندازی بخش آنژیوگرافی بیمارستان فارابی مشهد خواهیم بود.

مدیر درمان تامین اجتماعی خرسان رضوی ادامه داد: اعتبار تخصیص یافته برای فضاسازی و تجهیزات بخش آنژیوگرافی بیمارستان فارابی مشهد هزینه می‌شود.
داستانی از راه اندازی بخش سی. تی. اسکن در بیمارستان ۱۷ شهریور مشهد خبر داد و بیان کرد: این بیمارستان با ۱۵۰ تخت بستری یکی از قدیمی‌ترین مراکز درمانی تامین اجتماعی خراسان رضوی است که روزانه حدود یک هزار بیمار را به صورت سرپایی و بستری پذیرش می‌کند.
او تصریح می‌کند: در حال حاضر پروانه بهره برداری برای راه اندازی بخش سی. تی. اسکن در بیمارستان ۱۷ شهریور از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت شده است و اعتبار آن به زودی تامین خواهد شد.
سازمان تامین اجتماعی در خراسان رضوی سه بیمارستان در مشهد و تربت‌حیدریه و ۱۹ پلی کلینیک، کلینیک و درمانگاه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.