شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۳

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان ‌رضوی:

به کارگیری همه ظرفیت پلیس خراسان در اجرای طرح منع ورود به شهرها

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان ‌رضوی

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی گفت: تمام ظرفیت پلیس راه، پلیس راهور و نیروی انتظامی استان برای اجرای طرح منع ورود خودروهای غیربومی در ورودی شهر مشهد و شهرهای استان به کار گرفته‌ شده ‌است.

به گزارش قدس آنلاین، سرهنگ هادی امیدوار افزود: طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهر مشهد و شهرهای دیگر استان به تناسب وضعیت قرمز، نارنجی و زرد این شهرها از لحاظ شیوع ویروس کرونا، از ساعت هفت صبح امروز آغاز شده ‌است.
وی اضافه کرد: در ۶ نقطه از ورودی‌های مشهد گیت‌های لازم تعبیه و نیروهای پلیس نیز مستقر شده‌اند.
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان ‌رضوی گفت: در سایر شهرها نیز این طرح متناسب با وضعیت شهر در حال اجراست و با جدیت دنبال می‌شود.
امیدوار افزود: مقررات برای ورود خودروهای غیربومی در شهرهای دارای وضعیت قرمز جریمه ۱۰ میلیون ریالی و در سایر شهرها جریمه پنج میلیون ریالی را در نظر گرفته است.
وی ادامه داد: هم‌اینک ترافیک در جاده‌های استان عادی و روان است و فقط در مسیر مشهد- چناران ترافیک پرحجم است.
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان ‌رضوی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته یک فقره تصادف فوتی با یک کشته و هفت فقره تصادف جرحی با ۱۰ مجروح در جاده‌های این استان رخ داده ‌است.
از امروز اول آذر ماه به مدت دو هفته محدودیت‌هایی در مناطق دارای وضعیت قرمز و نارنجی از نظر شیوع کرونا اعمال می شود.
طبق اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با فوت ۴۷۹ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید۱۹ در کشور به ۴۳ هزار و ۸۹۶ تن رسید.
در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر دیروز (۳۰ آبان ۱۳۹۹) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۳هزار و ۲۶۰ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که از این تعداد سه هزار و  ۴۴ نفر بستری و پنج هزار و ۷۵۶ نفر نیز در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.