شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷

دومین دوره جشنواره طنز یزد در فضای مجازی برگزار می شود

عباس ملازینلی

یزد - رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: دومین دوره جشنواره طنز و استند آپ کمدی "خشدلانه"‌ی یزد در فضای مجازی برگزار می شود.

عباس ملازینلی در گفتگو با خبرنگارقدس آنلاین اظهار داشت : یکی از رسالت‌های سازمان، اجرای برنامه‌هایی در راستای  افزایش نشاط اجتماعی است و با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه، این برنامه برخلاف سال گذشته که در سطح شهر و پارک ها برگزار شد، امسال این جشنواره  به صورت کامل در فضای مجازی اجرایی می شود

وی افزود: با توجه به تجربه موفق جشنواره‌ی اول و کشف استعدادهایی در زمینه استندآپ کمدی و نمایش طنز تصمیم گرفتیم تا دومین دوره این جشنواره را نیز در یزد برگزارکنیم.

ملازینلی تصریح کرد: این جشنواره فرصتی برای نمایش استعدادهای نهفته‌ در عرصه‌ی طنز و استندآپ کمدی است، که درقالب موضوعاتی همچون؛ سلامت، بهداشت و ویروس کرونا، همدلی و مشارکت اجتماعی، آسیب های اجتماعی، امید و افزایش نشاط و ارتقاء و تحکیم بنیان خانواده طراحی شده است.

وی گفت: با توجه به برگزاری کنگره‌ی 4 هزارشهید استان در اسفند ماه، بخش ویژه ای با عنوان نمایش طنز «جبهه و دفاع مقدس» دراین جشنواره در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد آخرین مهلت ارسال اثار به دبیرخانه‌ی جشنواره را 15 آذرماه عنوان کرد و افزود: اعلام نتایج آثار پذیرفته شده 20 آذرماه، برگزاری و نمایش آثار 25 تا 27 آذرماه و آیین اختتامیه‌ی مجازی آن  28 آذرماه برگزار خواهد شد.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.