دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱

منشا: انگیزه کافی برای آقای گلی لیگ برتر را دارم

گادوین منشا

مهاجم گل‌گهر سیرجان گفت که این تیم، دومین فصل حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند و توقعات از این تیم نباید زیاد باشد.

قدس آنلاین: گادوین منشا در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی ۲ بر صفر گل‌گهر سیرجان مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: پس از شکست تیم بزرگ سپاهان با مس رفسنجان بازی کردیم که در این مسابقه، چمن مصنوعی حریف اصلی ما بود که روی کیفیت کار هر دو تیم مؤثر بود. به نظرم تیم مس بازی باکیفیتی ارائه کرد و روی زمین چمن طبیعی می‌تواند موفق‌تر از این هم باشد.

بی‌دقتی خودم و درخشش دروازه‌بان مس نگذاشت زودتر گل بزنم
وی درباره دو گلی که خودش در این مسابقه به ثمر رساند، تصریح کرد: عملکرد من حاصل تلاش سایر هم‌تیمی‌هایم بود. البته من زودتر می‌توانستم گلزنی کنم که درخشش دروازه‌بان مس و بی‌دقتی خودم باعث شد دیرتر گل بزنم. امیدوارم گلزنی‌های من ادامه داشته باشد.

ثبات برای ما از همه چیز مهم‌تر است و نمی‌خواهیم توقعات را بالا ببریم
مهاجم گل‌گهر سیرجان درخصوص شرایط این باشگاه و صدرنشینی این تیم در لیگ برتر خاطرنشان کرد: شرایط گل‌گهر بسیار خوب است و این باشگاه امکانات ورزشی بسیار خوبی دارد. امسال دومین سال حضور گل‌گهر در لیگ برتر محسوب می‌شود و از همه چیز مهم‌تر برای ما، ثبات در لیگ برتر است. اگر نیم‌نگاهی به رتبه‌های بالای جدول داشته باشیم بهتر است، اما نمی‌خواهیم توقعات را بالا ببریم. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین نتایج ممکن را رقم بزنیم.

کار کردن با قلعه‌نویی باعث افتخار من است
منشا درخصوص کار کردن زیر نظر امیر قلعه‌نویی بیان کرد: قلعه‌نویی پُرافتخارترین مربی و جزو بزرگان فوتبال ایران است. برای من باعث افتخار است که امسال زیر نظر او و کادر فنی او کار می‌کنم.

جدول گلزنان تغییر می‌کند
وی درباره به ثمر رساندن ۳ گل در دو هفته گذشته و صدرنشینی خود در جدول آقای گلی رقابت‌ها به تسنیم گفت: تنها دو هفته از لیگ برتر برگزار شده و قطعاً جدول گلزنان تا پایان مسابقات دچار تغییرات زیادی خواهد شد. من هم مانند سایر بازیکنان و مهاجمان تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را ارائه و بیشترین نقش را برای موفقیت تیمی و فردی ایفا کنم.

انگیزه کافی برای آقای گلی مسابقات را دارم
مهاجم نیجریه‌ای گل‌گهر سیرجان در این باره که آیا رسیدن به عنوان آقای گلی لیگ برتر را دنبال می‌کند یا خیر، اظهار داشت: موفقیت تیمی مهم‌تر از فردی است و اگر تیم موفق باشد، موفقیت فردی کنار آن به دست می‌آید. هیچ بازیکنی نمی‌تواند کتمان کند که از آقای گلی خوشحال می‌شود و من دوست دارم و انگیزه کافی دارم که به این عنوان برسم.

نکات منفی منع خرید مربیان و بازیکنان خارجی از نکات مثبت آن بیشتر است
منشا در مورد قانون ممنوعیت ورود بازیکنان و مربیان خارجی به فوتبال ایران تصریح کرد: این قانون نکات منفی و مثبتی دارد که نکات منفی آن بیشتر است. جذب بازیکنان خارجی به کیفیت لیگ برتر کمک می‌کند و جلوگیری از این موضوع نکته‌ای منفی است. با این حال برخی مربیان و بازیکنان بی‌کیفیتی به ایران آمدند که از ورود آنها جلوگیری می‌شود.

امیدوارم در قوانین بازنگری شود
وی در ادامه افزود: امیدوارم بازنگری در قوانین ایجاد شود و بازیکنان و مربیانی با کیفیت بالاتر بتوانند به ایران بیایند که تأثیر آن در سایر بازیکنان ایجاد می‌شود و آنها هم تلاش می‌کنند کیفیت بهتری از خود نشان دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.