دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷

موفقیت آمیز بودن محدودیت های کرونایی ۳ هفته اخیر در یزد

استاندار یزد

استاندار یزد گفت: محدودیت های کرونایی ۳ هفته اخیر در استان یزد موفقیت آمیز بوده به طوری که طی ۷ روز گذشته شاهد روند کاهشی بستری ها بوده ایم.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری یزد ، محمدعلی در نشست شورای ائمه جمعه با تقدیر از همراهی بسیار خوب ائمه جمعه استان با ستاد استانی کرونا  اظهارداشت: در استان همزمان با دیگر مناطق کشور شاهد اجرای مرحله جدیدی از اعمال محدودیت ها در راستای کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا هستیم و این استان برخلاف بسیاری از نقاط کشور که محدودیت های جدی خود را از ۱ آذر آغاز کرده اند، محدودیت ها از ۳ هفته پیش آغاز شده که تجربه بسیار موفقی بود.

وی افزود : با همکاری مردم و اصناف شاهد نتیجه گیری مناسب از این طرح بوده ایم در ۷ روز گذشته به تدریج شاهد کاهش آمار بستری ها در استان هستیم  که بسیار ارزشمند بوده و امیدواریم با اجرای طرح جدید و کنترل و منع جدی تر رفت و آمد ها بتوانیم با سرعت بیشتری شاهد کاهش آمار کرونا در استان باشیم.

طالبی  با بیان اینکه مساجد بهترین مراکز برای فعالیت در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا در سطح محلات هستند تصریح کرد : مدافع نقش آفرینی مساجد در این حوزه ها هستیم و در طرح ملی محله محور "شهید حاج قاسم سلیمانی"، مساجد را به عنوان پایگاه های اصلی این طرح در نظر گرفته ایم.

 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.