چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

بیش از ۲ هزار ۸۰۰ طرح عمرانی خدمات رسانی بسیج با حضور سردار سلامی افتتاح شد

سردار سلامی

با حضور سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه ۲ هزار و ۸۸۷ طرح عمرانی خدمت رسانی بسیج، به مناسبت هفته بسیج و به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح شد.

قدس آنلاین: صبح امروز (چهارشنبه) با حضور سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه  ۲ هزار و ۸۸۷  طرح عمرانی خدمت رسانی بسیج، به مناسبت هفته بسیج و به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح شد.

این پروژه‌ها در استان‌های مختلف و در زمینه‌های ورزشی، فرهنگی، آب‌رسانی، عمرانی و مسکن محرومان اجرا شده است.

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز(چهارشنبه) در آیین رونمایی از طرح‌های خدمات‌رسانی بسیج در جمع خبرنگاران،گفت: بسیج یک نیروی قدرتمند تمام کننده و پایان ناپذیر است.

وی با اشاره به نقش تعیین کننده سازمان بسیج مستضعفین در حل مشکلات مردم،افزود: بسیج امروز به صحنه آمده است تا با پیامدهای معیشتی و اقتصادی ناشی از بیماری کرونا مقابله کند و امیدواریم با اجرای این گونه طرح‌ها و برنامه‌ها فشارهای اقتصادی بر روی بخشی از طبقات جامعه ما کاهش پیدا کند.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه بسیج خاتمه دهنده مشکلات و مخاطراتی است که برای ملت ایران ایجاد می‌شود، تصریح کرد: کار بسیج نجات بخشی است. ما از یک نیروی قدرتمندی برخورداریم که هرکجا با مشکلی مواجه شویم از آن برای حل مشکلات استفاده می کنیم و بسیج واقعا مرتفع کننده مشکلات جامعه است.

سرلشکر سلامی با اشاره به پیشینه بسیج از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، گفت: همانطور که مشاهده کردیم در دوران دفاع مقدس نیز بسیج نقطه مرکزی خاتمه جنگ به نفع ملت ایران بود.

وی افزود: بسیج بعد از دوران دفاع مقدس نیز در همه بحران‌های سخت از جمله حوادث طبیعی و یا فشارهایی که توسط دشمنان بر ملت ایران تحمیل می شود همچنان با نشاط و بالنده کار خود را در خدمت رسانی به مردم انجام می دهد.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: فعالیتی که امروز بسیجیان انجام می‌دهند در امتداد فعالیت هایی است که از گذشته تاکنون انجام داده اند و در واقع فعالیت آنان حرکت در یک مسیر طولانی و بدون انتهاست که آن هم ارائه خدمت به مردم است.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: امروز هزاران گروه از بسیجیان به همراه عزیزانمان در وزارت بهداشت و درمان، طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را که همان غربالگری خانه به خانه است جهت مقابله با بیماری کرونا انجام می‌دهند.

وی افزود: در این مراسم به شکل نمادین بخشی از این تیم ها را در تهران مستقر کردیم، این تیم ها به شکل محله محور پایگاه های سلامت را در پایگاه‌های مقاومت بسیج ایجاد می‌کند و این نهضت تا انتها و تا زمانی که ویروس کرونا از بین برود ادامه دارد.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: همچنین در بخش دیگری از این برنامه کمک های مومنانه ای که در مقاطع مختلف بسیج به کمک نهادهای حمایتی و مردم  خیّر که از روح انفاق بهره می برند جمع آوری و آماده کرده است را در میان مردم و هم میهنانمان تقسم می کند.

سرلشکر سلامی گفت: در این برنامه صدها هزار بسته‌حمایتی آماده و به مردم عیزمان تقدیم می‌شود و این راه نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.