جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

مدیرکل کمیته امداد اصفهان خبر داد:

توزیع ۳۱۷ هزار سبد کالا به مددجویان اصفهانی

خبر

اصفهان - مدیرکل کمیته امداد اصفهان از توزیع بالغ بر ۳۱۷ هزار سبد کالای اساسی به خانوارهای نیازمند اصفهانی از ابتدای سال ۹۹ تا کنون خبر داد و گفت: این بسته ها از محل کمک های مردمی و همچنین بودجه دولتی تهیه شده است.

      به گزارش خبرنگار قدس انلاین از اصفهان به  نقل از روابط عمومی کریم زارع در تشریح خدمات معیشتی ارائه شده توسط این نهاد از توزیع بالغ بر ۳۱۷ هزار سبد کالای اساسی به خانوارهای نیازمند اصفهانی از ابتدای سال ۹۹ تا کنون خبر داد و گفت: این بسته ها از محل کمک های مردمی و همچنین بودجه دولتی تهیه و توزیع شده است.

    زارع جدیدترین مرحله توزیع این بسته های غذایی را بهره مندی بیش از ۹۱ هزار  خانوار مددجو از اقلام اختصاص یافته توسط دولت اعلام کرد و افزود: توزیع این اقلام از چند هفته پیش با همکاری یکی از فروشگاه های زنجیره ای استان آغاز شده است.

    وی ادامه داد: این سبد کالا در مناطق محروم، صعب العبور و فاقد فروشگاه زنجیره ای توسط دفاتر کمیته امداد با اطلاع رسانی مستقیم و رعایت کلیه مقررات بهداشتی در حال توزیع است.

زارع همچنین گفت: این سبد کالا برای خانوارهای تکنفره شامل پنج کیلوگرم برنج، چهار کیلوگرم مرغ و ۱ بطری روغن خوراکی، برای خانوارهای دو نفره شامل ۱۰ کیلو گرم برنج، چهار کیلوگرم مرغ و ۲ بطری روغن و برای خانوارهای سه نفره و بیشتر شامل ۱۰ کیلوگرم برنج، چهار کیلوگرم مرغ و ۳ بطری روغن مایع خوراکی است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.