شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷

دانشگاهیان خراسان رضوی ترور شهید فخری‌زاده را محکوم کردند

شهید فخری زاده

دانشگاهیان خراسان رضوی با انتشار بیانیه‌هایی انزجار خود را از ترور شهید محسن فخری زاده اعلام و بر تداوم مسیر علمی وی تاکید کردند.

به گزارش قدس آنلاین، دکتر محمد کافی، رییس دانشگاه فردوسی مشهد در پیام تسلیت خود نوشت: شهادت دانشمند مجاهد، دکتر محسن فخری زاده را به ملت بزرگ و خانواده فهیم دانشگاهیان ایران تسلیت گفته و امید دارم مسیری که توسط این رادمردان و وارستگان برای پیشرفت و سازندگی ایران هموار گشته، توسط جوانان و دانشمندان این کهن بوم ادامه  یابد.

همچنین رییس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد در پیام خود آورد: امروز شاهد این هستیم که سنگر شهادت در دانشگاه‌ها قرار گرفته است پس باید در عرصه جهاد علمی بیشتر از گذشته بکوشیم و قله‌های علم را فتح کنیم.

حجت الاسلام سید مهدی حسینی مطلق افزود : دشمنان کور دل انقلاب اسلامی امروز دانشمند بزرگ کشورمان شهید محسن فخری زاده را ترور و به شهادت رساندند اما خون این شهید باعث رشد و اتحاد بیشتر این انقلاب و نابودی و فروپاشی استکبار و اسراییل خواهد شد.

تروریستهای بیگانه عصر جمعه - هفتم آذرماه - با کمین در مسیر خودروی حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند، در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.