شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد:

۷۰ درصد اصناف مشهد محدودیت‌ها را رعایت کرده‌اند

مشهد؛ اولین روز محدودیت های کرونایی اصناف

مدیر بارزسی و نظارت اتاق اصناف مشهد گفت: تاکنون جریمه‌ها و پلمب‌های صادر شده غالبا مربوط به کافی‌شاپ‌ها، باشگاه‌های بدنسازی، آموزشگاه‌های زبان، واحدهای عکاسی و فیلمبرداری بوده و حدود ۷۰ درصد واحدهای صنفی تعطیلی را رعایت کرده‌اند.

به گزارش قدس آنلاین، امیردلداری در خصوص آمار بازرسی‌های انجام گرفته از ابتدای طرح محدودیت‌های کرونایی از اول آذرماه اظهار ‌کرد: روز پنجشنبه، ۱۶ گروه بازرسی مشترک داشتیم و در این روز، ۱۱هزار و ۳۶۰ بازرسی انجام شده ‌است. همچنین ۱۹۸ اخطار کتبی و ۴۰ فرم جریمه صادر شده، ۴۱واحد صنفی نیز به ‌دلیل عدم رعایت موضوع تعطیلی فعالیت مشاغل گروه دو، سه و چهار پلمب شده‌اند.

وی افزود: از ابتدای شروع طرح تاکنون، ۱۰۸هزار و ۳۹۰ بازرسی انجام و ۲۹۶۰ ابلاغ کتبی داده ‌شده، همچنین ۴۶۲ واحد جریمه و ۲۱۰ واحد صنفی پلمب شده‌اند. تا زمانی که واحدهای صنفی مجاز به بازگشایی شوند، گشت‌های بازرسی ادامه خواهند داشت.

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد در خصوص رعایت درصد بالایی از صنوف در محدودیت‌های اخیر گفت: تاکنون جریمه‌ها و پلمب‌های صادر شده غالبا مربوط به کافی‌شاپ‌ها، باشگاه‌های بدنسازی، آموزشگاه‌های زبان، واحدهای عکاسی و فیلمبرداری بوده و حدود ۷۰ درصد واحدهای صنفی تعطیلی را رعایت کرده‌اند.

دلداری خاطرنشان ‌کرد: از مردم می‌خواهیم که تنها برای کارهای ضروری از خانه خارج شوند و موارد بهداشتی را رعایت کنند تا با همراهی دوطرفه مردم و واحدهای صنفی، این بیماری ریشه‌کن شود.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.