یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

معرفی نامزدهای جشنواره «راویان حماسه»

جشنواره «راویان حماسه»

نامزدهای بخش‌های مختلف جشنواره رادیویی «راویان حماسه» معرفی شدند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، نامزدهای بخش‌های گوناگون جشنواره رادیویی «راویان حماسه» معرفی شدند.
نادر برهانی‌مرند، میرطاهر مظلومی و ایوب آقاخانی داوری بخش نهایی این جشنواره را برعهده داشتند.
بر این اساس کاندیدها و نامزدهای این جشنواره در بخش‌های روایتگری و نمایش‌های رادیویی به شرح زیر اعلام گردید:
بخش روایتگری:
کاندید
۱- حسین خدادی برای روایت «نورالدین پسر ایران» البرز
۲- رویا فلاحی برای روایت «شرح بی‌نهایت» تهران
۳- الناز عزیزی برای روایت «چشم‌های منتظر» اردبیل
۴- نگین خامسی برای روایت «نامه‌ای برای علی» تهران
۵- کامران خدابنده برای روایت «بخش‌هایی از کتاب دا» قزوین
بخش نمایش‌های رادیویی
بازیگری زن:
کاندید:
۱- خدیجه بابادی برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان
۲- مانلی حسین‌پور برای نمایش «فیش‌آباد» تهران
۳- محدثه سعیدیان برای نمایش «گندم» فارس
۴- معصومه نورزاد برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران
۵- مینا شجاع برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
۶- نازنین مهیمنی برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
بازیگری مرد:
کاندید:
۱- احمد لشینی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
۲- بهرام سروری‌نژاد برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
۳- حسن مجیدی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری
۴- شهرام مسعودی برای نمایش «فیش آباد» تهران
۵- مجتبی طباطبایی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
۶- ناصر آل خمیس برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان
 
نویسنده:
کاندید:
۱- آرش عباسی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران
۲- باقر سروش برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
۳- پیمان قریب‌پناه برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
۴- سیروس همتی برای نمایش «فیش‌آباد» تهران
۵- گوان‌مهر اسماعیل‌پور برای نمایش «چشمه عاشقان» تهران
۶- مسعود آگشته برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
کارگردان:
کاندید:
۱- پیمان قریب‌پناه برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
۲- داریوش شهبازی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران
۳- سیروس همتی برای نمایش «فیش‌آباد» تهران
۴- شیرین سپهراد برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
۵- فیروزه بنی‌طالبی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
تهیه‌کننده:
کاندید:
۱- انسیه سمیع‌پور برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
۲- حسن مجیدی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری
۳- سام اسحاقی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
۴- فرشاد آذرنیا برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران
۵- فیروزه بنی‌طالبی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
نمایش برگزیده:
کاندید:
۱- باد که می‌نویسد به کارگردانی «داریوش شهبازی» تهران
۲- سمفونی پلاک به کارگردانی «پیمان قریب‌پناه» تهران
۳- ضیافت مرغان مهاجر به کارگردانی «شیرین سپهراد» تهران
۴- فیش‌آباد به کارگردانی «سیروس همتی» تهران
۵- گرمازده به کارگردانی «فیروزه بنی‌طالبی» چهارمحال و بختیاری
افکتور:
کاندید:
۱- علیرضا حاجی‌پور برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان
۲- عمار صدری‌نژاد برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری
۳- فاطمه ربیعی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
۴- محمدرضا قبادی‌فر برای نمایش «فیش‌آباد» تهران
۵- نرگس موسی‌پور برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران
صدابردار:
کاندید:
۱- رضا حیدری برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
۲- رضا محتشمی برای نمایش «باد که می‌نویسد» تهران
۳- فرزاد شریفی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
۴- فرید قهرمان‌پور برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
۵- مصطفی شفیعی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری
جشنواره رادیویی راویان حماسه به ‌همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی رادیو و به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.