سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

ترور ناجوانمردانه «شهید فخری‌زاده» بی‌پاسخ نمی‌ماند

سپاه رشت

گیلان - فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: ترور ناجوانمردانه مزدوران جنایتکار بی‌پاسخ نخواهد ماند و قطعاً سیلی محکمی از امت حزب الله خواهند خورد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه مرکزی رشت ،سرهنگ پاسدار سید اکبر قاسمی به ترور شهید محسن فخری‌زاده اظهار داشت: شهید فخری‌زاده در راه دفاع از میهن اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب گام برداشت و خون پاک و مقدس این شهید حرکت جوانان این میهن را بهسوی اهداف بزرگ اسلام زندهتر می‌کند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه حرکت جوانان میهن عزیزمان بهسوی اهداف اسلامی خاری در چشم دشمنان است افزود: با توجه به فرمایشات رهبری در مورد ترور ناجوانمردانه شهید فخری‌زاده، به‌موقع و قاطع به این ترور پاسخ سنگینی خواهیم داد و دشمنان بدانند لحظه‌ای کوتاه نخواهیم آمد.

قاسمی خاطرنشان کرد: آمریکا، رژیم صهیونیستی و نوکرانشان بدانند خون شهید فخریزاده، جان تازهای به حرکت علمی و دفاعی ما می‌دهد و به زودی زود حرکت مسئولان و جوانان انقلابی در مسیر و اهداف علمی این شهید بزرگوار محقق می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با محکومیت ترور شهید محسن فخری‌زاده اهداف این ترور را کند شدن مسیر رشد و حرکت علمی کشورمان دانست و گفت: دشمنان بدانند که مردم و جوانان ما هوشیارند و قطعاً انتقام سختی در انتظار کسانی است که دست پلید خود را به خون این شهید آغشته کردند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.