سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

ارقام بودجه ای استان یزد رشد خوبی داشته است

بودجه

یزد - معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان وضعیت اعتباری استان یزد در لایحه بودجه ۱۴۰۰ کشور را تشریح کرد و گفت : ارقام بودجه ای استان نسبت به سال قبل رشد خوبی داشته است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل ازروابط عمومی سازمان برنامه وبودجه استان ،محمد رضا نبی اظهارداشت: ارقام بودجه ای استان نسبت به سال قبل رشد خوبی داشته که با توجه به تصویب آن در هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه بعنوان پیوست استانی در لایجه بودجه ۱۴۰۰ کشور لحاظ خواهد شد.

وی افزود: در بودجه سال آینده اعتبارات هزینه ای استان ۴۹۱ میلیارد تومان پیش بینی شده است که نسبت به سالجاری حدود ۶۵ درصد رشد نشان می دهد.

نبی تصریح کرد: رویکردهای کلان بودجه  سال ۱۴۰۰ ،حمایت و تقویت ازساخت داخل به منظور گسترش صادرات غیر نفتی، مقابله با شیوع ویروس کرونا وکاهش آثارمنفی اقتصادی آن ، تسریع  در تکمیل طرح های تملک دارایی های سرمایه ای با رویکرد پیشرفت متوازن و فراگی است .

این مسئول خاطر نشان ساخت:اصلاح ساختار بودجه دولت با رویکرد رفع موانع تولید و تسهیل فضای کسب و کار ، توجه به معیشت مردم با اولویت تأمین کالاهای اساسی و توسعه الگوی مشارکت عمومی – خصوصی از مهمترین ویژگیهای بودجه سال اینده است .

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.