جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱

نتانیاهو: هر اتفاقی بیفتد ایران ما را سرزنش می‌کند/بازگشت به برجام اشتباه است

نتانیاهو

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک نشست ویدئو کنفرانسی در «اندیشکده هادسون» تاکید کرد که بازگشت به «توافق ناقص هسته‌ای ایران» اشتباه خواهد بود.

به گزارش قدس آنلاین، وی در سخنرانی خود در این اندیشکده آمریکایی افزود: تحت توافق قبلی(برجام) به ایران اجازه داده شده تا سانتریفیوژهای مدرن خود را توسعه دهد و توانایی غنی سازی خود را دو برابر کند که می‌تواند به آنها توان ساخت فوری بمب دهد. 

در جریان پرسش و پاسخ در این ویدئو کنفرانس، از نتانیاهو درباره اتهامات موجود به رژیم صهیونیستی برای ترور محسن فخری زاده دانشمند هسته‌ای ایران نیز سوال شد. 

نتانیاهو در پاسخ به این سوال از پاسخ دقیق طفره رفت و گفت: آنها(ایرانیها) همیشه ما را سرزنش می‌کنند. درست یا غلط. هرچیزی که در ایران اتفاق می‌افتد ما را سرزنش می‌کنند. 

این اظهارات نتانیاهو در حالی مطرح میشود که روزنامه نیویورک تایمز به نقل از چند منبع آگاه از دست داشتن رژیم صهیونیستی در ترور دانشمند هسته‌ای ایران خبر داده بود. 

منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظرات

  • مهرنگار ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۸:۲۴
    0 0
    یکی نیست به ایشون بگه : امکانات و تسلیحات هسته ای کشور نا مشروع خودش مطابق با کدام معاهده و یا کنوانسون و یا مجوز جهانی است که به رغم مصیبت هایی که از زمان پیدایش تا کنون برای جهان فراهم کرده، حالا شبیه یک کدخدای موجه و حق به جانب به داوری می پردازد!!!!!!!!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.