شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

همزمان با راهیابی به جشنواره سینما حقیقت،

پوستر مستند سینمایی ۲۲/۲۲ رونمایی شد

پوستر مستند سینمایی ۲۲/۲۲

همزمان با پذیرش مستند بلند ۲۲/۲۲ کاری از گروه مستند روایت فتح در جشنواره بین المللی سینما حقیقت، از پوستر این فیلم رونمایی شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه مستند روایت فتح طی نشستی صمیمانه با حضور چند تن از عوامل فیلم و با رعایت پروتکل های بهداشتی، پوستر مستند ۲۲/۲۲ که طراحی آن را حسین گلستان بر عهده داشته است مورد رونمایی قرار گرفت.

این‌ پوستر علاوه بر نشان و اسامی عوامل اصلی فیلم، دربرگیرنده تصویری مفهومی از فیلم با حضور ۳ تن از اعضای گروه ۲۲ نفره شهرستان بندرگز است که در فیلم به همراه سایر دوستان خویش، روایات مختلفی از شکل گیری و فعالیت های خاص این گروه را مطرح می کنند.

مستند سینمایی ۲۲/۲۲ که از سوی هیات انتخاب چهاردهمین جشنواره بین المللی سینما مستند ایران(سینما حقیقت) در بخش شهید آوینی پذیرفته و طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ آذر امسال به صورت آنلاین نمایش داده خواهد شد، به کارگردانی فرود عوض پور و تهیه کنندگی سعید الهی در گروه مستند روایت فتح تولید شده است.

 بنا به این گزارش، در این فیلم علاوه بر پژمان لشکری پور به عنوان مشاور پروژه، مهدی ایل بیگی مدیریت فیلمبرداری، ماهک منصوریان تدوین، ایمان ترابی صدابرداری، سید رضا گدازگر صداگذاری، رضا محبی اصلاح رنگ و سعید جهانشاهی به اتفاق فاطمه محمدی گویندگی آن را بر عهده داشته اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.