دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴

استقلال بازهم نبُرد

استقلال

مصاف استقلال و صنعت در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

قدس آنلاین: در جریان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر دو تیم استقلال و صنعت نفت آبادان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با تساوی یک بر یک پایان یافت.

در این بازی احمد موسوی در دقیقه ۵۰ و محمد طیبی در دقیقه ۸۲ برای استقلال و صنعت نفت آبادان گلزنی کردند.

با این نتیجه استقلال با ۸ امتیاز در رده سوم جدول رقابت‌های لیگ برتر قرار می‌گیرد و صنعت نفت با ۸ امتیاز و با توجه به تفاضل گل در رده پنجم جدول جای می‌گیرد.

این مسابقه در حالی به دقایق پایانی نیمه اول رسید که بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و دو تیم هیچ موقعیتی نتوانستند روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند. دفاع صنعت نفت باعث شد تا استقلال نتواند به محوطه جریمه نزدیک شود و بازی بدون گل جریان پیدا کند.

جدی‌ترین موقعیت بازی در نیمه دوم رخ داد و همان موقعیت باعث گل اول استقلال شد. در دقیقه ۵۰ مهدی قایدی با حضور در محوطه جریمه حریف، توپی را روانه دروازه حریف کرد که آن توپ با دفع ناقص صنعت نفت همراه شد و در ادامه احمد موسوی در ریباند موفق شد توپ را به دروازه شاگردان پورموسوی بچسباند و بازی را یک بر صفر به سود استقلال پیش بیندازد.

بعد از گل اول، بازی سرعت بیشتری پیدا کرد و بازیکنان استقلال انگیزه‌ بیشتری برای رسیدن  به محوطه جریمه حریف و زدن گل دوم داشتند و در مقابل صنعت نفت سعی داشت تا با در اختیار گرفتن توپ و میدان به دنبال به ثمر رساندن گل تساوی این بازی باشد.

در دقیقه ۷۳ صنعت نفت آبادان موفق شد دروازه استقلال را باز کند اما داور گل صنعت نفت آبادان را آفساید اعلام کرد. طالب ریکانی در محوطه جریمه استقلال رو سانتر بازیکن صنعت نفت صاحب موقعیت شد و توپ را روانه دروازه آبی‌ها کرد اما داور گل این بازیکن را آفساید اعلام کرد.

در ادامه بازی از سرعت بیشتری برخوردار شد و آبی‌ها در تلاش بودند با ایجاد حملات بیشتر، مدیریت بهتری روی بازی داشته باشند.

در ادامه فشار صنعت نفت آبادان به نتیجه رسید. دقیقه ۸۲ محمد طیبی با حضور در محوطه جریمه استقلال روی یک ضربه ارسالی صاحب موقعیت شد و موفق شد دروازه استقلال را باز کند تا نتیجه بازی به تساوی کشانده شود.

در پایان تلاش دو تیم برای زدن گل پیروزی بی‌ثمر بود تا این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان برسد و دو تیم با دریافت یک امتیاز زمین مسابقه را ترک کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.