سه‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹

برکناری و بازداشت سه مدیر خوزستان به دلیل آبگرفتگی شدید در شهرهای استان

ّگرفتگی اهواز

 آبگرفتگی شدید در شهرهای بندرامام خمینی و اهواز تاکنون منجر به بازداشت و برکناری سه مدیر در استان خوزستان شده است.

قدس آنلاین: آبگرفتگی شدید در شهرهای اهواز و بندرامام خمینی در هفته قبل که منجر به وارد آمدن خسارت‌های شدید به مردم شده است، تاکنون منجر به برخورد با سه مدیر در این زمینه شده است.

اولین مدیر شهردار بندرامام خمینی بود که با حکم استاندار خوزستان از سمت خود تعلیق شد. علت این کار کم کاری شهردار و به موقع انجام ندادن وظایف خود عنوان شده است.

رئیس اداره آبفای بندرامام خمینی نیز دومین مدیری بود که به علت کم کاری بازداشت شد.

یکی از شهرداران مناطق اهواز نیز برکنار شد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز امروز در جریان سفر به بندرامام خمینی ضمن تأیید این برخوردها گفت: حق مردم نیست که با این وضعیت زندگی کنند و همانگونه که شهردار بندر امام خمینی و یکی از شهرداران اهواز برکنار شدند و رئیس آبفا بندر امام خمینی نیز در بازداشت است، با تمام مقصران شرایط ایجاد شده، برخورد خواهد شد.

وی هم اکنون از سوی رئیس قوه قضائیه مأمور شده است به شهرهای اهواز و بندرامام خمینی سفر کند و مقصران احتمالی و مشکلات منجر به حادثه آبگرفتگی در این دو شهر را بررسی و شناسایی کند.

انتهای پیام/

نظرات

  • ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۶
    0 0
    خیلی جالبه!!!!اولا که برکنار کردن شهردارها توسط شوراها انجام میشه نه استاندار!!!!دوما" وقتی که سه تا مدیر برکنار میشه یعنی اینکه مشکل از سرمنشاء یعنی استاندارهست نه زیر دست ها،کم کاری استاندار باعث میشه که سه مدیر تا اینجا برکنار بشه!!!سوما" استاندار با این کارش صورت مساله رو پاک کرده!!!خخخخ

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.