سه‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰

معاون نیروی زمینی ارتش در مشهد مطرح کرد:

برای دفاع از انقلاب باید با همه توان وارد شد

ارتش

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برای دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب همه توان خود را باید پای کار بیاوریم.

به گزارش قدس آنلاین، امیر سرتیپ عباس فلاح روز سه شنبه در مراسم پایانی جشنواره گوهر فاطمی عفاف و حجاب در مشهد افزود: این که در جریان منکرات و جریانهای مخالف ارزشهای انقلاب کسی از خانواده ارتش وجود ندارد نتیجه یک کار فرهنگی مهم و ارزشمند است.

وی ادامه داد: این که دشمن در اروپا با مظاهری مثل نماز و مسجد و اذان برخورد نمی‌کند اما با ورود فرد محجبه به دانشگاه و دیگر اماکن  برخورد می‌شود نشانگر اهمیت موضوع حجاب و ترس دشمن از آن است.

او با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر اضافه کرد: احیای این فریضه اهمیت بالایی دارد.

رییس اداره عقیدتی - سیاسی نیروی زمینی محوری ارتش نیز در این مراسم گفت: رهبر معظم انقلاب خانواده را تنگه اُحُد نظام معرفی کردند و راه حفظ خانواده این است که به این گفته ایشان باور داشته باشیم و آن را ترویج و تبدیل به گفتمان کنیم. اگر ما خانواده را حفظ کرده و سعی کنیم در معرض تهاجم فرهنگی دشمن قرار نگیرد ضربه نخواهیم خورد.

حجت‌الاسلام شعبانعلی صالحی نسب افزود: مباحث خانواده را باید در اولویت نخست قرار داد و دغدغه دینی بودن خانواده را داشت و خانواده را از آسیبهای اجتماعی به خصوص در عرصه فضای مجازی ایمن کرد همچنین باید سواد رسانه ای پدران و مادران افزایش یابد و در عرصه های مختلف مهارتهای همه جانبه کسب کنند.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال‌ شرق ارتش نیز در این مراسم گفت: یکی از برکات نظام تشکیل سازمان عقیدتی - سیاسی در ارتش بود که از برکات آن  ارتش انقلابی، با بصیرت و دارای آگاهی سیاسی اجتماعی و فرهنگی بالاست.

امیر سرتیپ رضا آذریان افزود: با تهاجم فرهنگی غرب با تمام وجود مقابله و تلاش می‌کنیم در مباحث عفاف و حجاب در شان و جایگاه ارتش فعالیتهای مختلفی انجام دهیم.

وی با بیان این که این قرارگاه پارسال در مجموع یگانهای ارتش رتبه برتر بصیرت افزایی و معنویت محوری را کسب کرده است ادامه داد: قرارگاه شمال شرق ارتش ارتباط بسیار خوبی با ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی دارد.

دبیر جشنواره گوهر فاطمی در خصوص این جشنواره نیز  گفت: با توجه به اهمیت ویژه عفاف و حجاب و بر اساس سیاستهای مصوب ارتش در سال ۹۹ این جشنوارهدر کل یگانهای زیر مجموعه شمال شرق در استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، شاهرود و گرگان برگزار شد.

سرگرد محمد رضا خوشحال افزود: تالیف کتاب، کتابخوانی، شعر، سرود و نقاشی از جمله محورهای این جشنواره بود که از افراد منتخب آن امروز قدردانی شد.

همچنین در پایان این جشنواره از نفرات و یگان‌های منتخب و برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر نیز تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.